На Львівщині запрацювала сучасна сортувальна лінія ТПВ

13:45 4 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У середу, 4 липня, на полігоні твердих побутових відходів у Самборі дали старт роботі нової сучасної сортувальної лінії.

Про це повідомили в середу, 4 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарій Романчук зазначив: «Самбірський полігон допомагає місту Львову приймати сміття. Цей полігон одним із перших відгукнувся на наше прохання про допомогу. Львівська обласна державна адміністрація дотрималась своїх обіцянок і сьогодні відкриваємо сортувальну лінію. Я переконаний , що вона працюватиме на благо цього регіону».

«Львівська облдержадміністрація за результатами відкритих торгів, переможцем яких стало ТОВ «Хаммель-Україна», закупила за кошти резервного фонду державного бюджету у 2017 році три лінії для сортування твердих побутових відходів для полігонів Львівської області, в тому числі – для полігону у Самборі. Продуктивність лінії для сортування відходів становить 15 тонн за годину. Вартість однієї лінії для сортування твердих побутових відходів – п’ять мільйонів 473 тисяч гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

Назарій Романчук  запевнив: «Сміттєсортувальні лінії дають можливість зменшити об'єм сміття, що захоронюватимуть на полігонах майже на 30%. А також покращити екологічну ситуацію на полігоні. Ще одну сортувальну лінію ми плануємо поставити на полігоні твердих побутових відходів у Новояворівську. Місце для спорудження третьої  обирають».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу