На Львівщині запланували забезпечити цього року житлом понад 50 дітей-сиріт

12:15 10 січня 2019 р.

  • 0
  • 345


Фото: loda.gov.ua

Начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис повідомив у четвер, 10 січня, під час брифінгу: «Цьогоріч на Львівщині понад 50 дітей-сиріт планують забезпечити житлом».

Про це поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації. Володимир Лис також розповів: «На сьогодні у нас залишилось 184 особи з числа дітей-сиріт, які перебувають на квартирному обліку. І серед них є понад 50 дітей віком 21-23 роки. Тому цього року ми першочергово будемо забезпечувати житлом цих осіб, у яких проходить граничний вік. Бо, відповідно до законодавства, можуть бути безкоштовно забезпечені житлом особи з числа дітей-сиріт віком до 23 роки».

Начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА також зазначив: «За два-три роки на Львівщині плануємо вирішити питання з забезпеченням житла для осіб з числа дітей-сиріт. Для цього в обласному бюджеті закладено сім мільйонів гривень, а також Львівщина отримала 16,5 млн. гривень субвенції з державного бюджету на придбання житла для осіб з числа дітей сиріт та осіб з числа, позбавлених батьківського піклування».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:30 17 січня 2019 р.

11 львів’янок отримали почесне звання «Мати-героїня»

11 львів’янкам, які виховали п’ятьох і більше дітей до восьмирічного віку, а також створили належні умови для їх всебічного розвитку, присвоїли почесне звання «Мети-героїня».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 300