На захист восьми районів Львівщини від підтоплень витратили 3,2 млн. гривень

10:28 21 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Начальник обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий вважає: «Потребує вирішення питання фінансового наповнення бюджетів органів місцевого самоврядування, на території яких необхідно проводити протипаводкові роботи».

У Львівській області виконали в першому півріччі низку робіт зі захисту від підтоплень населених пунктів на території восьми районів. Загальна вартість робіт становить 3,2 мільйона гривень.

Як повідомляє Львівське обласне управління водних ресурсів, ці заходи унеможливили підтоплення населених пунктів і сільськогосподарських угідь та дозволили безпечно пройти паводку 29-30 травня 2015 року. Начальник  Львівського обласного управління водних ресурсів Володимир Садовий розповів: «Основна проблема – обмеження в коштах, що виділяють на вищезазначені заходи, як з місцевого, так і з державного бюджетів. Потребує вирішення питання фінансового наповнення бюджетів органів місцевого самоврядування, на території яких необхідно проводити протипаводкові роботи».

Загалом виконано такі види робіт: очищення від намулу і сторонніх предметів каналів на системах гончарного дренажу; зменшення наслідків шкідливої дії вод завдяки будівництву водойми для акумулювання; вирубування чагарників; ремонт гідротехнічних споруд; розчищення і благоустрій джерел; розчищення та покращення гідрологічного стану водоймищ; поточний ремонт меліоративних каналів і гідротехнічних споруд для захисту від підтоплення сільськогосподарських угідь присадибних ділянок і житлових будинків; захист сільськогосподарських угідь і присадибних ділянок; відновлення дамб і гідротехнічних споруд на річках Дністер, Летнянка, Нежухівка. Про це повідомили сьогодні, 21 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу