На Львівщині загинув унаслідок зіткнення з опорою водій легковика

09:05 18 липня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/MNSLVIV

Водій автомобіля «ВАЗ» зі села Глинськ 1980 року народження не розминувся 17 липня близько 19:00 у селі Туринка в Жовківському районі з електричною опорою.

Про це повідомили в четвер, 18 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Водій загинув на місці події. Пасажир автомобіля зі села Глинськ 2004 року народження госпіталізований у стані середнього ступеня важкості, із численними травмами (ЗЧМТ, СГМ, забійна рана тім’яної ділянки голови, перелом кісток лівого передпліччя) в Жовківську центральну районну лікарню».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:25 13 грудня 2019 р.

У Львові відбувся всеукраїнський форум

У Львові відбувся в межах «Програми підтримки дітей-сиріт фонду «Ginger UCEF» VIII Всеукраїнський форум «Соціальне служіння для дітей і сімей», організований Благодійною організацією «Львівська освітня фундація».

Рубрика: Ситуації

11:05 13 грудня 2019 р.

105 учасників бойових дій отримують у Львові допомогу

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції та операції об’єднаних сил зі Львова.

Рубрика: Ситуації