На Львівщині заборгували держбюджету 3,1 млрд. гривень

15:20 26 вересня 2018 р.


Фото: facebook.com/sfs.lviv

За даними обласного управління ДФС, сума податкового боргу до зведеного бюджету на Львівщині – 3324,6 млн. гривень.

Про це повідомили в середу, 26 вересня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «З метою забезпечення скорочення податкового боргу податковими органами області з початку року вжито ряд заходів, в тому числі описано майна в податкову заставу на суму 314,3 млн. гривень, направлено 247 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок готівкових (безготівкових коштів) на суму 191,9 млн. ривень, судами задоволено 55 позов на суму 22,8  млн. гривень, стягнуто коштів в погашення податкового боргу з банківських рахунків 5,7 млн. гривень, направлено 15 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 26,5 млн. гривень, задоволено чотири позови щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 8,1 млн. гривень».

«В результаті цих та інших заходів упродовж січня-серпня 2018 року погашення податкового боргу склало 245,9 млн. гривень, в тому числі живими коштами – 203,2  млн. гривень (стягнення грошових коштів інкасовими дорученнями, реалізація майна боржників за рішенням судів, сплата розстрочених податків та самостійне погашення боргу, інше), списання боргу – 42,7 млн. гривень (за рахунок ліквідації підприємств-банкрутів та списання безнадійного боргу, стосовно якого минув строк давності)», – поінформували також у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу