На Львівщині забезпечуватимуть правопорядок більше 2700 правоохоронців

09:40 26 квітня 2019 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

Правоохоронці працюватимуть на Львівщині в посиленому режимі

Про це повідомили в п’ятницю, 26 квітня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Під час святкування Світлого Воскресіння Христового поліцейські забезпечуватимуть публічний порядок. Окрім храмів, особливу увагу правоохоронці приділятимуть патрулюванню центральних площ міст та сіл, де проводитимуться масові святкові заходи.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Андрій Таран зазначив: «Для забезпечення правопорядку на Львівщині буде залучено більше 2700 поліцейських та бійців Національної гвардії України. Особливу увагу правоохоронці приділятимуть охороні публічного порядку поблизу кожного з більш ніж двох тисяч храмів області, де проводитимуться святкові богослужіння. Для оперативного реагування на звернення буде збільшено кількість слідчо-оперативних груп, у посиленому режимі також працюватимуть вибухотехніки та кінологи».

«Правоохоронці закликають дотримуватись правил поведінки у публічних місцях, не порушувати правопорядок та бути взаємоввічливими, особливо –в «обливаний» понеділок. У період свят зростає кількість квартирних крадіжок. Це обумовлено тим, що багато людей святкують не вдома, залишаючи помешкання без нагляду і з цього користають квартирні злодії», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу