На Львівщині вже відправили додому близько 300 призовників шостої черги мобілізації

18:30 17 липня 2015 р.


Фото: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Заступник начальника пункту прийому особового складу Петро Левус повідомив: «За перші дня роботи зі шостою чергою мобілізації 184-й навчальний центр у Старичах приймав щодня від 500 до 800 мобілізованих, проте відмовити довелося близько 300 особам».

184-й навчальний центр Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочав прийом військовозобов'язаних 6 черги мобілізації. Нинішня хвиля для навчального центру у Старичах розпочалася з 9 липня нинішнього року.

За тиждень кропіткої роботи 184-й навчальний центр прийняв десятки автобусів із мобілізованими майже з усієї України. Заступник начальника пункту прийому особового складу 184-го навчального центру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного – полковник Петро Левус зазначив:

«У цілому шоста хвиля мобілізації продовжує ті тенденції, які мали місце і в п’ятій черзі мобілізації. Щ позитивних тенденцій я хочу виділити ту, що переважна більшість мобілізованих характеризується патріотичним настроєм та готовністю виконувати ті завдання, які перед ними стоять.

З негативної сторони спостерігається чітка тенденція до зниження якості прибуваючих ресурсів. Це, в першу чергу, стосується їхнього стану здоров'я.

Частина військовослужбовців неспроможні будуть в екстремальних умовах виконувати складні і надскладні завдання. За перші дня роботи зі шостою чергою мобілізації 184-й навчальний центр у Старичах приймав щодня від 500 до 800 мобілізованих, проте відмовити довелося близько 300 особам.

Половина з них – за станом здоров'я. А друга половина – це ті, які прибувають до пункту прийому особового складу у нетверезому стані, та ті, які схильні до зловживання спиртними напоями.

На жаль, щоденно ми маємо п’ять-вісім випадків судом, припадків, які стали наслідком саме зловживання алкоголем. Через зловживання деякими військовозобов'язаними спиртними напоями у армії можуть виникнути найбільші проблеми.

Людей, які є алкоголіками, їх за день, за два, за тиждень витягнути із цієї біди неможливо. На жаль, ми в 184 Навчальному центрі отримуємо те, що має сьогодні суспільство. Й іншого контингенту ми отримати не можемо.

У відповідності до вимог командування, нововведенням нинішньої, шостої черги стало створення у Навчальному центрі у Старичах групи психологічного забезпечення. Вона працює на те, щоб «просіяти» тих людей, які будуть спроможні виконувати завдання в лавах Збройних Сил України. І повернути тих, від яких користі мало, а проблем багато.

Ця група починає свою роботу ще з контрольно-пропускного пункту, та не допускає до пункту прийому особового складу тих, хто проявляє неадекватну поведінку, або ж перебуває в нетверезому стані. Після чого група психологічного забезпечення разом із медичної комісією виявляє тих, хто за станом здоров'я, або морально-психологічними якостями не може служити у Збройних Силах. І вже, коли мобілізовані розподілені в навчальні підрозділи, там в підрозділах здійснюється їх поглиблене вивчення».

Загалом, підсумовуючи проміжні результати мобілізації, заступник начальника пункту прийому особового складу підкреслює злагоджену та ефективну роботу всіх підрозділів та служб 184 Навчального центру.

31-річний мобілізований Данило Середін із Козятина Вінницької області останні півтора роки займався волонтерством. Каже, що неодноразово виїжджав із допомогою на передову до воїнів, і в жовтні-листопаді минулого року воював в одному із добровольчих батальйонів. І ось тепер і йому прийшла повістка.

Солдат розповів: «За останній рік українська армія змінилася в кращий бік. Хлопці стали більш цілеспрямовані, немає страху в очах, ставлення до служби дуже змінилося. Від армії я сподіваюся отримати ті знання та навички, які стануть у пригоді там, на Сході країни».

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, в прес-службі львівської Академіх сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу