На Львівщині вже призвали на строкову військову службу 500 юнаків (відео)

18:10 27 квітня 2015 р.


Фото: 5.ua

Упродовж двох місяців у нашій області планують поповнити лави армійців на майже 1,5 тисячі чоловіків віком від 20 до 27 років.

Телевізійний «5 канал» повідомили сьогодні, 27 квітня:

«У Львівській області 500 юнаків призвали на строкову військову службу. Призовна кампанія стартувала на початку квітня і триватиме впродовж двох місяців. За цей час на Львівщині планують поповнити лави армійців на майже 1,5 тисячі чоловіків віком від 20 до 27 років.

«Служба у ЗСУ та інших формуваннях надасть їм можливість після закінчення служби продовжити службу за контрактом у ЗСУ  або після звільнення влаштуватись у структури, де служба у ЗСУ є необхідна для такого працевлаштування», – зазначив військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату Микола Садовський. За висновками військово-лікарської комісії, майже половина нинішніх призовників не придатні для армійської служби за станом здоров’я.

«Найбільші проблеми захворювання опорно-рухового апарату, молоді люди ведуть малоактивний спосіб життя. І на основі цього є проблеми з хребтами», – зазначив хірург Микола Бичишин.

У військовому комісаріаті кажуть, що проблем із явкою призовників немає. Нині термін служби в армії – півтора року. А ті, у кого ж є вища освіта, служитимуть рік».

Як інформував «ЩЛ», у навчальному центрі львівської Академії сухопутних військ склали Військову присягу строковики.

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу