На Львівщині – вже більше 4,5 тисячі переселенців з Криму та зони антитерористичної операції

18:37 15 липня 2014 р.

  • 0


Фото: ukranews.com

Про це повідомила у вівторок головний спеціаліст зі зв’язках із громадськістю та ЗМІ обласного управління державної міграційної служби Світлана Хитрова.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 15 липня, в повідомленні «Львівщина вже прийняла понад 4,5 тис. переселенців з Криму та зони АТО»:

Львівська область вже прийняла понад 4,5 тисяч тимчасових переселенців з Криму та зони АТО. Про це повідомила УНІАН головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Головного управління державної міграційної служби у Львівській області Світлана Хитрова.

Вона зазначила, що станом на 15 липня у Львівській області перебувають 3294 мешканці Криму, із яких 2094 дорослі, переважно жінки, та 1200 – діти. Із Донецької області на Львівщину вже прибули 922 особи, із Луганської – 379 осіб.

ГУ ДМС України у Львівській області за час вимушеної міграції переселенців надало їм 750 адміністративних послуг. В основному це виготовлення та внесення змін до документів для виїзду за кордон та реєстрація місця перебування. 35 паспортів громадян України виготовлено замість утрачених, здійснено 71 вклейку фотокарток у зв’язку із досягненням віку. 

ГУ ДМС України у Львівській області на базі «Паспортного сервісу» відкрило кімнату допомоги вимушеним переселенцям. Саме працюють представники органів соціального захисту та міграційної служби.

Питання тимчасової реєстрації у Львівській області вирішили здійснювати через Центр допомоги бездомним. Рішенням голови Львівської ОДА печатки про реєстрацію будуть ставити не в паспорт, а в тимчасові талони. Ця форма не передбачена чинним законодавством, але буде здійснена з міркувань безпеки. Адже внесення таких відомостей в український паспорт наражає тимчасових переселенців на переслідування у разі відвідування ними Криму та зони АТО».

Як інформував «Щоденний Львів», за добу на Львівщину перебралися ще 60 лугачан, тим часлм можливості Львова приймати переселенців зі сходу України вичерпуються, у Львові мешканців Сходу та Криму закликають звертатися у міський центр зайнятості.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:13 1 червня 2020 р.

Зубач запронував Винникам внутрішнє управління в межах Львівської ОТГ

Львів закликає до співпраці сусідні міста та села, що, відповідно до рішення уряду, увійшли до складу Львівської ОТГ. Для мешканців Винників все залишиться без змін, адже місто вже давно, фактично, є складовою Львова.

Рубрика: Ситуації

14:17 1 червня 2020 р.

У Львівській області поїзди почнуть їздити з 4 червня

6 поїздів далекого сполучення розпочнуть свою роботу: потяги №1/2 Івано-Франківськ-Костянтинівка, №7/8 та №749-750 Київ-Івано-Франківськ, №29/30 Київ-Ужгород, №98/97 Ковель-Київ та №772/771 Хмельницький-Київ.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Зубач запронував Винникам внутрішнє управління в межах Львівської ОТГ

Карантин на Львівщині продовжили до 5 червня

У Львівській області поїзди почнуть їздити з 4 червня

Карантин не зменшив податки найбільших підприємств торгівлі на Львівщині

Людина з Червонограда очолила департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу