На Львівщині – вже більше 4,5 тисячі переселенців з Криму та зони антитерористичної операції

18:37 15 липня 2014 р.

  • 0
  • 2319


Фото: ukranews.com

Про це повідомила у вівторок головний спеціаліст зі зв’язках із громадськістю та ЗМІ обласного управління державної міграційної служби Світлана Хитрова.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 15 липня, в повідомленні «Львівщина вже прийняла понад 4,5 тис. переселенців з Криму та зони АТО»:

Львівська область вже прийняла понад 4,5 тисяч тимчасових переселенців з Криму та зони АТО. Про це повідомила УНІАН головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Головного управління державної міграційної служби у Львівській області Світлана Хитрова.

Вона зазначила, що станом на 15 липня у Львівській області перебувають 3294 мешканці Криму, із яких 2094 дорослі, переважно жінки, та 1200 – діти. Із Донецької області на Львівщину вже прибули 922 особи, із Луганської – 379 осіб.

ГУ ДМС України у Львівській області за час вимушеної міграції переселенців надало їм 750 адміністративних послуг. В основному це виготовлення та внесення змін до документів для виїзду за кордон та реєстрація місця перебування. 35 паспортів громадян України виготовлено замість утрачених, здійснено 71 вклейку фотокарток у зв’язку із досягненням віку. 

ГУ ДМС України у Львівській області на базі «Паспортного сервісу» відкрило кімнату допомоги вимушеним переселенцям. Саме працюють представники органів соціального захисту та міграційної служби.

Питання тимчасової реєстрації у Львівській області вирішили здійснювати через Центр допомоги бездомним. Рішенням голови Львівської ОДА печатки про реєстрацію будуть ставити не в паспорт, а в тимчасові талони. Ця форма не передбачена чинним законодавством, але буде здійснена з міркувань безпеки. Адже внесення таких відомостей в український паспорт наражає тимчасових переселенців на переслідування у разі відвідування ними Криму та зони АТО».

Як інформував «Щоденний Львів», за добу на Львівщину перебралися ще 60 лугачан, тим часлм можливості Львова приймати переселенців зі сходу України вичерпуються, у Львові мешканців Сходу та Криму закликають звертатися у міський центр зайнятості.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми