На Львівщині виявили звалище решток курей

18:00 17 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: lviv.dei.gov.ua

На території Утішківської сільської ради в Буському районі Львівської області виявили засмічення земель рештками курей.

Про це повідомили у вівторок, 17 вересня, у Державній екологічній інспекції у Львівській області, де також розповіли: «Працівники інспекції провели 13 вересня заходи державного контролю стосовно можливих порушень природоохоронного законодавства на території Утішківської сільської ради в Буському районі Львівської області.

«При проведенні перевірки виявили на вулиці Зарічній на відстані від двох до восьми метрів від меліоративної канави біля хутору Переставки засмічення землі побічними продуктами тваринного походження від забою курей (пір’я, нутрощі) на площі 600 квадратних метрів та в ямі», – поінформували також у Державній екологічній інспекції у Львівській області.

«З метою встановлення факту забруднення земель спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено відбір проб грунту для проведення лабораторних досліджень на вищевказаній площі. Матеріали перевірки для вжиття відповідних заходів реагування в межах наданих повноважень, в тому числі в рамках Кримінально-процесуального Кодексу скеровано у правоохоронні органи  та органи виконавчої влади», – повідомили також у Державній екологічній інспекції у Львівській області та оприлюднили фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:40 21 лютого 2020 р.

ДТП зупинила у Львові трамваї

Дорожньо-транспортна пригода на вулиці Івана Франка зупинила у п’ятницю, 21 лютого, у Львові трамваї.

Рубрика: Ситуації

16:10 21 лютого 2020 р.

У райадміністраціях Львова розпочався «день відкритих дверей» для учасників АТО та ООС

У п’ятницю, 21 лютого, в районних адміністраціях Львова триватимуть до 17.00 чергові зустрічі у форматі «дня відкритих дверей» для учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил і родичів полеглих на війні.

Рубрика: Ситуації

15:48 21 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА завершили відбір проектів на програми департаменту ЖКГ

У департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА завершився конкурсний відбір проєктів за програмами «Питна вода» на 2012-2020 роки у Львівській області, газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки, зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу