На Львівщині виявили перевищення вмісту забруднюючих речовин

17:00 30 жовтня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: akvantis.com.ua

Держекоінспекція оприлюднила «Результати лабораторних досліджень відібраних проб ґрунтів та води біля ТзОВ «АПП Гряда».

В опублікованих у середу, 30 жовтня, на сайті Держекоінспекції «Результатах лабораторних досліджень відібраних проб ґрунтів та води біля ТзОВ «АПП Гряда (юридична – адреса – село Гряда в Жовківському районі Львівщини» розповіли: «За результатами лабораторних досліджень у відібраних пробах ґрунту виявлено перевищення вмісту забруднюючих речовин відносно фонової проби».

Зокрема, в пробі №1, відібраній на земельній ділянці на місці виявлення слідів старого забруднення розливів гноївки тваринного походження, приблизно 500 метрів на південний схід від ТзОВ «АПП Гряда» вміст азоту амонійного перевищено в 1,2 рази, п'ятиоксиду фосфору - вчетверо, нітратів – в 5,6 раза.

У пробі №2, відібраній на земельній ділянці, суміжній з пробою №1 у західному напрямку вміст азоу амонійного перевищено в 1,2 раза, п'ятиоксиду фосфору – в 6,5 раза, нітратів – у 8,9 раза.

У відібраній пробі води, яка витікає з території ТзОВ «АПП Гряда», неподалік входу на підприємство виявлено вміст забруднюючих речовин, які характерні для стічних неочищених вод. Результати лабораторних досліджень будуть враховані у разі проведення Інспекцією перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ТзОВ «АПП Гряда».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу