На Львівщині виявили 101 дитину без належної опіки батьків

10:18 7 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У першому півріччі 2015 року працівники служб у справах дітей, кримінальної міліції та центрів соціальних служб провели у Львівській області 484 профілактичні рейди.

Під час цих заходів виявлено 101 дитину без належної опіки батьків. Начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис розповів: «Під час проведення рейдів «Вокзал», «Діти вулиці», «Канікули» виявлено 101 дитину. Із цієї кількості 93 дітей вилучено з вулиці, шістьох дітей – зі сім'ї, одну дитину – з комп'ютерних клубів та одну дитину знайдено. У сім'ю повернуто 50 дітей, до навчальних закладів – 34 дитини. У притулок влаштовано 14 дітей, а до закладів охорони здоров'я – три дитини».

За словами Володимира Лиса, під час рейдів обстежено також 588 сімей. Батьки 293-х із цього числа отримали попередження.

Ініційовано притягнути до відповідальності 69 батьків. Виявлено чотири порушення правил торгівлі спиртними та тютюновими виробами, попереджено чотирьох посадових осіб та ініційовано притягнути до відповідальності дві.

Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:22 3 грудня 2021 р.

У Львові буде Різвяний ярмарок. Але менший за форматом

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Відтак, він відбуватиметься із 17 грудня до 20 січня із дотриманням карантинних норм.

Рубрика: Ситуації

12:46 3 грудня 2021 р.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що використання світлової реклами у центральній частині міста – зоні ЮНЕСКО – заборонено. За порушення цих вимог передбачено штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу