На Львівщині витратили торік на утримання доріг 741,668 млн. гривень

17:10 4 січня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА оголосили 2018 року проведення 81 процедури закупівлі послуг, зокрема – щодо технічного нагляду, капітального та поточних ремонтів, експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах Львівської області.

Про це повідомили в п’ятницю, 4 січня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «За результатами проведених закупівель укладено 68 відповідних договорів із підрядними організаціями на загальну вартість 741,668 млн. гривень. Детальну інформацію щодо проведених процедур закупівель департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації можна дізнатись на веб-порталі Уповноваженого органу за посиланням».

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу