На Львівщині на 97% використали кошти Державного дорожнього фонду

16:30 12 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Для Львівської області передбачили на ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення з державного дорожнього фонду кошти в сумі 583 мільйони 215 тисяч гривень».

Про це повідомили в п’ятницю, 12 жовтня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Станом на сьогодні з державного бюджету відповідно до плану асигнувань надійшли кошти у сумі 448,6 млн. гривень. Оплата за виконані роботи з ремонту автомобільних доріг загального користування становлять 434,8 млн. гривень, а це 97 % від планових асигнувань передбачених за бюджетною програмою».

«На Львівщині вже завершили роботи на 30 ділянках автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Тривають ремонтні роботи на дев’ятьох ділянках, які будуть завершені найближчим часом. Станом на сьогодні у Львівській області вже відремонтували близько 160 кілометрів доріг загального користування місцевого значення», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу