На Львівщині втопилися двоє чоловіків

09:26 25 червня 2015 р.

  • 0


Фото: vykonkom-tsmkr.gov.ua

Трагедії сталися в ставках села Розвадів у Миколаївському районі й Тшенець – у Мостиському.

24 червня об 11:30 водолазами Львівської центральної рятувально-водолазної служби у було вилучено зі ставка в селі Розвадів Миколаївського району тіло місцевого жителя 1981 року народження, який, за попередньою інформацією,  вийшов 21 червня з дому й не повернувся.  Причини події з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

24 червня о 18:30 водолазами Львівської центральної рятувально-водолазної служби було вилучено зі ставка в селі Тшенець у Мостиському районі тіло місцевого жителя 1938 року народження, який близько 9-ї години 24 червня вийшов із дому та, за словами родичів, втопився. Причини події з’ясовуються. Проводиться дослідча перевірка.

Про це повідомили сьогодні, 25 червня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації