Спортмайданчики зі штучним покриттям влаштовують на Львівщині лише в Дрогобичі й Лисовичах

14:52 17 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

В обласній раді анонсували: «У п’ятницю на засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку буде гостро підніматися питання перегляду місць розташування майданчиків зі штучним покриттям».

«Влаштування спортивних майданчиків під зривом», – повідомили сьогодні, 17 серпня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли подробиці:

«16 серпня за участю голови постійної депутатської комісії з питань бюджету Львівської обласної ради Олега Домчака, начальника відділу з питань бюджету та обласних програм Львівської обласної ради Тетяни Скрипець, начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Майбороди та його заступника Оксани Вацеби відбувся виїзд на місця запланованого облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям за рахунок коштів обласного бюджету.

В ході інспектування виконання робіт щодо встановлення основи під штучне покриття, що має здійснюватися за кошти місцевих бюджетів та/або залучених коштів, виявлено реальні недопрацювання. Зокрема, зі семи спортивних майданчиків у Миколаївському, Дрогобицькому, Стрийському районах та містах Стрий, Дрогобич, Трускавець, Борислав лише у Дрогобичі і селі Лисовичі у Стрийському районі (виритий котлован і завезено дві купи гравію) проводилися роботи, на інших об’єктах роботи ще не були розпочаті.

Якщо перевести це в відсотки, то лише на 28% з оглянутих об’єктів ведуться роботи – ситуація невтішна. У п’ятницю на засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку буде гостро підніматися питання перегляду місць розташування майданчиків зі штучним покриттям, на облаштування яких з обласного бюджету в поточному році передбачено рекодно велику суму коштів – 14 мільйонів гривень».

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу