На Львівщині військових годуватимуть за стандартами НАТО (відео)

19:28 23 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Зі серпня в Одесі та на Львівщині триватиме «харчовий експеримент».

Міністерство оборони України вирішило переглянути солдатське меню і покращити його за стандартами НАТО. Харчовий експеримент триватиме з серпня в Одесі та на Львівщині.

У їдальні військового навчального центру у Старичах працюють лише жінки. Втім за процесом стежить технолог. Щодня тут 14 кухарок чаклують над плитами аби українські військові були ситими. Меню щоп'ятниці складають самі військові та цивільна фірма, яка харчує солдат. Пані Оля, яка годує вояків ось уже 30 років, розповідає, що за весь час роботи зміни до харчування внесли лише в березні цього року.

Українські захисники щодня їдять тепер сало й менше хліба. Молоді юнаки порціями задоволені, але говорять, що хотілось би до меню додати фруктів та молочних продуктів.

У Міноборони обіцяють, що харчувати солдат будуть ще краще – за стандартами НАТО. Собіварість харчування вояка у день становить 57 гривень.

Волонтери при Мініоборони переконані – за ці кошти можна меню зробити різноманітним. І дати можливість військовим самим обирати – чи на обід вони будуть їсти м'ясо, чи фруктовий салат.

Експеремнт стартує вже 1 серпня. По-новому харчуватимуться військові у Львові та Одесі. Для цього їм видадуть електронні картки, а також модернізують кухні. В ході цього експеременту Міноборони впровадить нову систему продовольчого забезпечення військових.

Експеримент передбачає також можливість замовлення військовими частинами продуктів по електронному каталогу, відштовхуючись від доступного меню. Про це повідомив сьогодні, 23 червня, «Телеканал новин «24».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу