На Львівщині відремонтують у 2016 році найбільше автодоріг в Україні, – ЛОДА (відео)

19:38 19 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Голова облдержадміністрації Олег Синютка розповів про кошти, за які ремонтуватимуть дорожнє покриття.

«У 2016-му на території Львівської області планують відремонтувати близько 450 кілометрів автомобільних трас. Це більш ніж четверта частина від усіх доріг, за які цьогоріч візьмуться у цілій Україні. У загальній протяжності – це 8800 автодоріг державного, регіонального та місцевого значення», – розповів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка на прес-конференції у вівторок, 19 квітня.

Керівник області розповів й про кошти, за які власне й ремонтуватимуть дорожнє покриття. Зокрема, основним джерелом фінансування цьогоріч будуть надходження від перевиконання митних платежів.

«Завдяки експерименту, який запровадив Президент України, Львівщина отримала минулого року 300 мільйонів гривень від перевиконання митних надходжень, – зазначив Олег Синютка. – Проте вже у 2016-му ми плануємо залучити більше одного мільярда гривень і це буде найбільше джерело для ремонту дорігНаприклад, у квітні ми очікуємо 150 мільйонів гривень і сподіваємось, що така динаміка буде покращуватись у наступні місяці».

За словами голови ОДА, ріст надходжень свідчить про значно кращий рівень обслуговування на Львівській митниці та системну боротьбу з контрабандою, адже фактично кожного тижня митники затримують порушників. Олег Синютка додав: «Друге джерело, на яке ми розраховуємо, це польський кредит для України на ремонт прикордонної інфраструктури. Сподіваюсь, що після завершення формування нового Уряду, ці кошти стануть доступнішими і Львівщина отримає не менше 50 мільйонів євро». 

Також він розповів про кошти обласного бюджету, які цьогоріч передбачені на ремонт доріг: «Львівщина сьогодні і надалі залишається областю, яка з обласного бюджету виділила найбільше  грошей на цю мету. Зокрема, цьогоріч на будівництво, капітальний та поточний ремонт доріг передбачено 282 мільйони гривень».

Олег Синютка зазначив, що область також отримає 232 мільйони гривень у рамках реалізації Державного інвестиційного проекту, відповідно до якого заплановано здійснити ремонт доріг загального користування державного значення. Наступне джерело – субвенція із державного бюджету у сумі 252,6 мільйона гривень.

Ще 120 мільйонів гривень Львівщина отримає на поточний ремонт та обслуговування доріг, більше 50 % з яких буде скеровано саме на ремонт. Також запланували гроші й місцеві бюджети: поки що 22 мільйони гривень виділили місцеві органи влади та сім млн мільйона гривень – районні ради.

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів