На Львівщині відремонтують під’їзні дороги до пунктів пропуску
12:45 11 жовтня 2016 р.
У міжнародному пункті пропуску «Краківець-Корчова» відбулося засідання українсько-польської комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури.
Як повідомили сьогодні, 11 жовтня, «Щоденному Львову» в обласному управлінні Державної фіскальної служби України, учасники засідання українсько-польської комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, яке відбулося у понеділок, 10 жовтня, міжнародному пункті пропуску «Краківець-Корчова» визнали, що більшість питань розглянутих на попередньому засіданні, залишається актуальними і необхідним є продовження їх розгляду. Зокрема, щодо забезпечення ритмічної роботи пунктів пропуску з метою прискорення перетину кордону транспортних засобів – сторони констатували, що незважаючи на певні обставини, які спричиняють накопичення транспортних засобів (передсвяткові дні, велика кількість автомобілів на польській реєстрації, які переміщуються в режимі транзит) вони і надалі вживатимуть додаткових заходів щодо нормалізації руху через кордон.
Стосовно ж розбудови прикордонної інфраструктури українська сторона поінформувала, що в рамках реалізації договору між урядами України та Польщі про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги планується проведення робіт з капітального ремонту та реконструкції під’їзних доріг до міжнародних пунктів пропуску «Смільниця-Кросценко», «Грушів-Будомєж», «Нижанковичі-Мальховіце», «Рава-Руська-Хребенне» та «Устилуг-Зосин». Сторони також обговорили стан реконструкції та будівництво нових пунктів пропуску.
Комісія визнала, що пріоритетом для обох сторін є завершення розмежування пасажирського та вантажного руху в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краківець-Корчова». Також для української сторони важливими є реконструкція «Шегині-Медика», «Устилуг-Зосин».
Натомість для польської сторони актуальним є будівництво «Нижанковичі-Мальховіце». Відтак сторони визначились щодо потреб спільного аналізу діяльності пунктів пропуску та можливості будівництва нових. Окрім того, вони запевнили одна одну, що й надалі працюють над проектом угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Польщі про співробітництво під час здійснення контролю осіб, товарів і транспортних засобів, які перетинають українсько-польський державний кордон.
Наступне засідання відбудеться в першій половині 2017 року на польському боці. В обласному управлінні Державної фіскальної служби Українио повідомили також, що серед українських учасників засідання зокрема були представники МЗС, ДФС, Держприкордонслужби, Укравтодору, Львівської та Волинської ОДА.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook