На Львівщині відремонтують під’їзні дороги до пунктів пропуску

12:45 11 жовтня 2016 р.

У міжнародному пункті пропуску «Краківець-Корчова» відбулося засідання українсько-польської комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури.

Як повідомили сьогодні, 11 жовтня, «Щоденному Львову» в обласному управлінні Державної фіскальної служби України, учасники засідання українсько-польської комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, яке відбулося у понеділок, 10 жовтня, міжнародному пункті пропуску «Краківець-Корчова» визнали, що більшість  питань розглянутих на попередньому засіданні, залишається актуальними і необхідним є  продовження їх розгляду. Зокрема, щодо забезпечення ритмічної роботи пунктів пропуску з метою прискорення перетину кордону транспортних засобів – сторони констатували, що незважаючи на певні обставини, які спричиняють накопичення транспортних засобів (передсвяткові дні, велика кількість  автомобілів на польській реєстрації, які переміщуються в режимі транзит) вони і надалі вживатимуть додаткових заходів щодо нормалізації  руху через кордон.

Стосовно ж розбудови прикордонної інфраструктури українська сторона поінформувала, що в рамках реалізації договору між урядами України та Польщі про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги планується проведення робіт з капітального ремонту та реконструкції під’їзних доріг до міжнародних пунктів пропуску «Смільниця-Кросценко», «Грушів-Будомєж», «Нижанковичі-Мальховіце», «Рава-Руська-Хребенне» та «Устилуг-Зосин». Сторони також обговорили стан реконструкції та будівництво нових пунктів пропуску.

Комісія визнала, що пріоритетом для обох сторін є завершення розмежування пасажирського та вантажного руху в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краківець-Корчова». Також для української сторони важливими є реконструкція «Шегині-Медика», «Устилуг-Зосин».

Натомість для польської сторони актуальним є будівництво «Нижанковичі-Мальховіце». Відтак сторони визначились щодо потреб спільного аналізу діяльності пунктів пропуску та можливості будівництва нових. Окрім того, вони запевнили одна одну, що й надалі працюють над проектом угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Польщі про співробітництво під час здійснення контролю осіб, товарів і транспортних засобів, які перетинають українсько-польський державний кордон.

Наступне засідання відбудеться в першій половині 2017 року на польському боці. В обласному управлінні Державної фіскальної служби Українио повідомили також, що серед українських учасників засідання зокрема були представники МЗС, ДФС, Держприкордонслужби, Укравтодору, Львівської та Волинської ОДА.

dailylviv.com

До теми

15:04 26 листопада 2020 р.

У Львові презентували всеукраїнську громадську організацію, яка створить Палату експертів

Громадська організація, яка об’єднує аграріїв, підприємців та профспілки, - «Конгрес українських громад «Заради майбутнього» представляє інтереси понад 5,5 млн українських громадян. А найближчим часом до неї планують долучити інші громадські об’єднання, зокрема лікарські та наукові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу