На Львівщині відремонтували міст на перегоні

10:45 23 вересня 2019 р.


Фото: railway.lviv.ua

Колійники «Львівської залізниці» завершили капітальний ремонт моста на перегоні «Ходорів – Івано-Франківськ».

Про це повідомили в понеділок, 23 вересня, на сайті «Львівської залізниці», де також розповіли подробиці: «Фахівці колійного господарства регіональної філії «Львівська залізниця» завершили комплекс робіт із капітального ремонту залізобетонного моста на 130-му кілометрі перегону дільниці «Ходорів – Івано-Франківськ», що дозволило підвищити рівень безпеки та швидкість руху поїздів на цій вантажонапруженій дільниці».

«Зважаючи на необхідність проведення комплексу заходів, роботи з капітального ремонту відбувалися в кілька етапів. На першому працівники Львівського містобудівельного поїзда встановили тимчасовий металевий пакет перекриття для можливості виконання підготовчих робіт без закриття руху поїздів, на другому – здійснили забивання паль», – поінформували також на сайті «Львівської залізниці».

«Наприкінці минулого тижня під час довготривалого технологічного вікна мостобудівельники спільно з колійниками Івано-Франківської дистанції колії завершили комплекс робіт. На підсумковому етапі залізничники замінили стару прогонову будову на нову залізобетонну плитну загальною довжиною 9,85 метра. Таким чином, вдалося ліквідували проблемне місце, яке суттєво обмежувало швидкість руху поїздів на цій вантажонапруженій дільниці», – розповіли також на сайті «Львівської залізниці».

«За висновками експертів основна проблема старого моста, збудованого ще у 1912 році, полягала у конструктивних недоліках прогонової будови та недостатній водопропускній спроможності споруди, тож зайва волога та відсутність гідроізоляції із часом спричинили виникнення тріщин у конструкціях. Тому під час капітального ремонту колійники серед іншого подбали не лише про надійну прогонову будову, а й про належну водопропускну спроможність нової споруди», – повідомили також на сайті «Львівської залізниці».

«За інформацією служби колійного господарства, до кінця колійники регіональної філії «Львівська залізниця» планують виконати схожі за складністю роботи ще на двох об’єктах. Йдеться про відновлення дамби на 28-му кілоиетрі перегону «Болехів-Долина» та роботи з берегоукріплення на перегоні «Самбір-Стрілки» з відведенням русла річки на безпечну відстань від залізничного полотна», – поінформували також на сайті «Львівської залізниці».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу