На Львівщині відремонтували 306,86 кілометра доріг

15:00 5 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло прозвітував про завершення ремонтно-будівельного сезону автомобільних доріг у 2019 році на Львівщині.

Роман Кокотайло зазначив: «Львівська обласна державна адміністрація упродовж усього року здійснювала активну роботу у напрямку ремонту та будівництва доріг області. Відтак, станом на сьогодні, відремонтовано 306,86 кілометра автомобільних доріг, з них на 202,55 кілометра влаштовано суцільне асфальтобетонне покриття».

Директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації наголосив: «Роботи виконувалися на 400 ділянках автомобільних доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності. У межах ремонтної кампанії на території Львівської області нанесли 530,5 кілометра горизонтальної розмітки. Окрім того, на автомобільних дорогах встановили 440 дорожніх знаків, а також 2117 метрів погонних бар’єрного огородження».

Про це повідомили у вівторок, 5 листопада, у Львівській облдержадміністрації

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 10 грудня 2019 р.

Львівська облрада відмовила пільговикам в автоперевезеннях, – голова ГО

Львівська обласна рада не заклала в бюджет на наступний рік кошти для відшкодування перевізникам за пільгові перевезення чи компенсацію втрат особам, які мають право на пільговий проїзд.

Рубрика: Ситуації