На Львівщині відновили електропостачання військового містечка

15:00 27 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 27 червня, в Яворівській РДА відбулися зустрічі й наради щодо врегулювання питання з відключення енергопостачання в 53-ому військовому містечку, а також Будинку управління 24-ї бригади імені короля Данила.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Будинок управління №1 Яворівської КЕЧ залишилось без електроенергії через борг перед постачальником «Укрінтеренерго». За результатами цих засідань Львівській ОДА спільно з Яворівською РДА вдалось врегулювати ситуацію  щодо відновлення електропостачання у містечку».

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук наголосив: «Ми не могли не втрутитися у ситуацію, що виникла, адже без електроенергії залишилася майже три тисячі осіб, серед яких родини наших захисників. Уже сьогодні у помешканнях відновилять електропостачання».

«На сьогоднішній день Будинок управління неможливо включити, тому що борги залишилися, але у мешканців 53-го містечка буде світло, будуть укладенні договори з кожним мешканцем окремо. Упродовж  доби світло з’явиться в кожному будинку», – зазначив голова райдержадміністрації Ігор Самардак.

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу