На Львівщині відновлено водопостачання Моршина, натомість у Бориславі його здійснюють автоцистерни

11:10 24 квітня 2015 р.


Фото: zbruc.eu

Як повідомили в п’ятницю в департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА,підвіз води в дитячі садки, школи, лікарні та частково мешканцям міста здійснювався трьома автоцистернами від КП «Бориславводоканал», КП «Трускавецьводоканал», КП «Еко-Місто».

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 24 квітня:

«23 квітня об 11.23 стався порив труби водогону діаметром 150 міліметрів у місті Моршин. Внаслідок аварії тимчасово було припинено централізоване водопостачання мешканців вулиць Шевченка й Данила Галицького. О 17.05 аварійною бригадою підприємства ЖКГ у складі восьми осіб та трьох одиниць техніки пошкодження ліквідовано, централізовано водопостачання абонентів відновлено в повному обсязі»;

«20 квітня у місті Бориславі на водонасосній станції «Рибник» КП «Бориславводоканал» вийшов з ладу резервний водяний насос НШР-300/420 продуктивністю  550 куботетрів/годин (основний насос перебуває на ремонті з 7 квітня). Без централізованого водопостачання залишилися близько 13 тисяч осіб

Упродовж 23 квітня подача води до частини споживачів здійснювалась з локального водозабору «Валька». Підвіз води в дитячі садки, школи, лікарні та частково мешканцям міста здійснювався трьома автоцистернами від КП «Бориславводоканал», КП «Трускавецьводоканал», КП «Еко-Місто». Всього протягом доби підвезено 28,4 кубічних метрів питної води. Станом на 06.00 двадцять четвертого квітня централізоване водопостачання абонентів не відновлено».

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу