На Львівщині відновлено водопостачання Моршина, натомість у Бориславі його здійснюють автоцистерни

11:10 24 квітня 2015 р.


Фото: zbruc.eu

Як повідомили в п’ятницю в департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА,підвіз води в дитячі садки, школи, лікарні та частково мешканцям міста здійснювався трьома автоцистернами від КП «Бориславводоканал», КП «Трускавецьводоканал», КП «Еко-Місто».

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 24 квітня:

«23 квітня об 11.23 стався порив труби водогону діаметром 150 міліметрів у місті Моршин. Внаслідок аварії тимчасово було припинено централізоване водопостачання мешканців вулиць Шевченка й Данила Галицького. О 17.05 аварійною бригадою підприємства ЖКГ у складі восьми осіб та трьох одиниць техніки пошкодження ліквідовано, централізовано водопостачання абонентів відновлено в повному обсязі»;

«20 квітня у місті Бориславі на водонасосній станції «Рибник» КП «Бориславводоканал» вийшов з ладу резервний водяний насос НШР-300/420 продуктивністю  550 куботетрів/годин (основний насос перебуває на ремонті з 7 квітня). Без централізованого водопостачання залишилися близько 13 тисяч осіб

Упродовж 23 квітня подача води до частини споживачів здійснювалась з локального водозабору «Валька». Підвіз води в дитячі садки, школи, лікарні та частково мешканцям міста здійснювався трьома автоцистернами від КП «Бориславводоканал», КП «Трускавецьводоканал», КП «Еко-Місто». Всього протягом доби підвезено 28,4 кубічних метрів питної води. Станом на 06.00 двадцять четвертого квітня централізоване водопостачання абонентів не відновлено».

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу