На Львівщині відбулися збори офіцерів штабів ДПСУ

16:05 20 червня 2019 р.


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

На базі Кінологічного навчального центру провели навчально-методичний збір з офіцерами штабів Західного регіонального управління, органів та підрозділів охорони державного кордону.

Про це повідомили в четвер, 20 червня, в прес-службі Західного регіонального управління Держприкордонслужби України, де також розповіли: «В ході заходу офіцери обговорили питання організації служби з охорони державного кордону та порядок ведення оперативно-службової документації. Окремо зупинились на питаннях протидії терористичним загрозам на ділянці підрозділів та порядок дій під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру».

«Метою збору було формування в учасників єдиних підходів до організації та управління оперативно-службовою діяльністю підпорядкованих органів та підрозділів охорони державного кордону. За результатами заходу була надана оцінка особистим управлінським якостям офіцерів вищезазначених підрозділів та визначено завдання на наступний період», – поінформували також в прес-службі Західного регіонального управління ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

14:44 24 листопада 2020 р.

У Дублянах під Львовом мер зі стусанами та бійкою не впускав мешканців на сесію (відео)

Учора, 23 листопада, міський голова Дублянів Василь Попович не впускав мешканців на вечірню сесію. Біля дверей приміщення, де відбувалася сесія, сталася шарпанина з бійкою.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу