На Львівщині відбулося навчання об’єднаного українсько-американського підрозділу

12:45 17 вересня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось спільне навчання об’єднаного українсько-американського підрозділу з бойовою стрільбою й маневром артилерійським вогнем.

Про це повідомили у вівторок, 17 вересня, у міністерстві оборони України. Командир батальйону, підполковник Збройних сил США Майкл Старз розповів: «Ці навчання є серйозним проривом у стосунках між НАТО і Україною. Адже вони демонструють взаємосумісність військових підрозділів наших країн».

«За задумом навчань країна-агресор підступно вдерлась на територію України. Зайнявши певну територію, організували ділянку оборони. Завданням україно-американського підрозділу було вибити ворога з позицій та знищити його командний пункт», – поінформували також у міністерстві оборони.

«У навчаннях з бойовою стрільбою брали участь штатний механізований взвод одного з підрозділів МЦМБ та штатний піхотний взвод Збройних сил США. Корегування та маневр вогнем артилерії здійснювали спільно воїни 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗС України та США», – розповіли також у міністерстві оборони.

«Усі бойові дії підрозділи проводили з застосуванням лише штатної техніки. Українці –  БМП-1, американці багатоцільових автомобілей – «HMMWV.  Командував об’єднаними взводами та операцією американський офіцер –  командир роти. Відповідно до визначених завдань командир ставив завдання українським чи американським військовим. Злагодженість дій просто вражала», – повідомили також у міністерстві оборони.

«Два взводи Збройних сил різних країн об’єднані спільним керування уміло змогли прикритись вогнем артилерії, використати свою штатну зброю, організувати вогневе прикриття дій один одного. Підрозділи показали повну керованість та сумісність засобів зв’язку», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Усе це яскраво свідчить про той високий рівень на який піднялись українські військові. Тепер їх вишкіл потрібно рівняти не по старим стандартам, а за прогресивними бойовими нормативами розвинутих країн світу. Готовність Збройних Сил України стати повноправним членом Північноатлантичного альянсу», – розповіли також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу