На Львівщині відбулося навчання об’єднаного українсько-американського підрозділу

12:45 17 вересня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось спільне навчання об’єднаного українсько-американського підрозділу з бойовою стрільбою й маневром артилерійським вогнем.

Про це повідомили у вівторок, 17 вересня, у міністерстві оборони України. Командир батальйону, підполковник Збройних сил США Майкл Старз розповів: «Ці навчання є серйозним проривом у стосунках між НАТО і Україною. Адже вони демонструють взаємосумісність військових підрозділів наших країн».

«За задумом навчань країна-агресор підступно вдерлась на територію України. Зайнявши певну територію, організували ділянку оборони. Завданням україно-американського підрозділу було вибити ворога з позицій та знищити його командний пункт», – поінформували також у міністерстві оборони.

«У навчаннях з бойовою стрільбою брали участь штатний механізований взвод одного з підрозділів МЦМБ та штатний піхотний взвод Збройних сил США. Корегування та маневр вогнем артилерії здійснювали спільно воїни 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗС України та США», – розповіли також у міністерстві оборони.

«Усі бойові дії підрозділи проводили з застосуванням лише штатної техніки. Українці –  БМП-1, американці багатоцільових автомобілей – «HMMWV.  Командував об’єднаними взводами та операцією американський офіцер –  командир роти. Відповідно до визначених завдань командир ставив завдання українським чи американським військовим. Злагодженість дій просто вражала», – повідомили також у міністерстві оборони.

«Два взводи Збройних сил різних країн об’єднані спільним керування уміло змогли прикритись вогнем артилерії, використати свою штатну зброю, організувати вогневе прикриття дій один одного. Підрозділи показали повну керованість та сумісність засобів зв’язку», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Усе це яскраво свідчить про той високий рівень на який піднялись українські військові. Тепер їх вишкіл потрібно рівняти не по старим стандартам, а за прогресивними бойовими нормативами розвинутих країн світу. Готовність Збройних Сил України стати повноправним членом Північноатлантичного альянсу», – розповіли також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

До теми

10:18 18 серпня 2022 р.

Сьогодні Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком

18 серпня Львів попрощається з Героями Іваном Тимцівим та Олегом Станьком, які загинули у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону розпочнеться об 11.00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Рубрика: Ситуації

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу