На Львівщині відбулася ротація керівництва операції «UNIFIER»

13:45 15 квітня 2019 р.

  • 0
  • 348


Фото: mil.gov.ua

У містечку «Центральне» Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відбулася урочиста церемонія передачі повноважень особового складу канадського військового контингенту, який бере участь у підготовці бойових підрозділів ЗСУ в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна».

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Щоб привітати канадських військовослужбовців, до МЦМБ цього дня завітали надзвичайний та повноважний посол Канади в Україні пан Роман Ващук, начальник штабу операцій Командування об’єднаних операцій Канади контр-адмірал Брайан Сантарпіа, почесний консул Канади Оксана Вінницька-Юсипович, інші представники канадського військового командування. Зустрічав високих гостей на полігоні начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Він щиро подякував канадській стороні за всебічну підтримку за допомогу Україні у зміцненні її обороноздатності, а також від імені міністра оборони України та начальника Генерального штабу ЗСУ й керівництва вишу вручив нагороди низці кращих військовослужбовців ЗС Канади».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:00 21 квітня 2019 р.

Завідувач кафедрою Львівського ДУВС врятував жінку

Завідувач кафедрою тактико-спеціальної підготовки Львівського державного університету внутрішніх справ, підполковник поліції Юрій Йосипів, врятував 20 квітня в селі Тучапи в Городоцькому районі жінку, на якій зайнявся одяг, а також не допустив пожежі у її домогосподарстві.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 303

12:55 20 квітня 2019 р.

На Львівщині шпиталіували чотирьох отруєних чадним газом

19 квітня о 23:27 у селі Глухівець у Миколаївському районі у Львівській області отруїлися чадним газом і були госпіталізовані в районну лікарню двоє людей – 1952 та 2006 років народження.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 390