На Львівщині відбулася ротація канадських військових інструкторів

11:00 10 серпня 2016 р.


Фото: Тарас Грень

Підполковник Уейн Нівен запевнив: «Я і мої солдати з нетерпінням чекають обміну досвідом з нашими українськими партнерами».

«На базі міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась ротація командувачів Канадської сумісної оперативної групи в Україні», – повідомив сьогодні, 10 серпня, в «Щоденному Львову», підполковник Тарас Грень з регіонального медіацентру міністерства оборони України, де також розповіли подробиці:

«Новий командувач Канадської сумісної оперативної групи в Україні, підполковник Уейн Нивен, офіційно і урочисто прийняв командування від підполковника Тіма Арсенаута. Команда з близько 200 канадських військовослужбовців прибула в Україну з місією проводити навчання з Збройними Силами України з питань навичок та володіння   особистою зброєю, надання першої медичної  допомоги, утилізація вибухонебезпечних боєприпасів тa саморобних вибухових пристроїв, методики військової поліції, модернізації військової підтримки, безпеки польотів а також підготовка з питань етики навчання.

Підполковник Уейн Нівен запевнив: «Я і мої солдати з нетерпінням чекають обміну досвідом з нашими українськими партнерами. Ми будемо спиратися на високий рівень підготовки яка була встановлена попередніми ротаціями та продовжимо розвиток ефективності та професіоналізму українських військ».

Натомість підполковник Тім Арсенаут наголосив у відповідь: «Залишаємо Україну з великим почуттям виконаного обов'язку. З початку цієї місії канадські військові не тільки внесли значний вклад в розвиток ємності в Збройних Силах України, але також чітко дали уявлення про взаємодію Канади по відношенню до України та відданість  до своїх союзників».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу