На Львівщині укріплюють міст через річку Опір

18:00 2 вересня 2019 р.


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

У селі Гребенів у Сколівському районі Львівської області розпочали укріплювати мостовий перехід через річку Опір, який є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-24 «Сколе-Славське».

Про це повідомили в Службі автомобільних доріг у Львівській області, де також розповіли: «Дорога Т-14-24 «Сколе-Славське» проходить вздовж населених пунктів Сколівського району. Її довжина – 24 кілометри. Вона є туристичним напрямком, яким проїжджають багато гостей Карпатських гір».

«Під час комісійного обстеження цього моста інженерами Служби автомобільних доріг у Львівській області було виявлено зміщення опор споруди. Відповідно, керівництвом Служби було прийнято рішення розпочати ремонт моста – влаштування додаткової підпірної стінки, в межах експлуатаційного утримання автомобільної дороги», – поінформували також у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу