На Львівщині тривають навчання з цивільної оборони

14:20 6 березня 2015 р.


Фото: hromadske.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, в нашій області відбулися навчання з цивільної оборони, де брали участь рятувальні служби та бригади екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На Львівщині у лютому проводились навчання з цивільної оборони, де брали участь рятувальні служби  та бригади екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це повідомили сьогодні, 6 березня, «Щоденному Львову», в прес-службі облдержадміністрації, конкретизуючи:

«Зокрема, такі навчання відбулись у м. Добротворі Кам’янко-Буського району, де за умовами заходу відпрацьовувались спільні дії рятувальних служб при ліквідації пожежі у Добротвірській міській лікарні. Бригада екстреної медичної допомоги пункту Добротвір» відпрацьовувала «надання» допомоги потерпілому з термічними опіками.

Тричі до навчань з цивільної оборони залучались бригади Самбірської підстанції екстреної медичної допомоги. Бригадам довелось «рятувати» умовно потерпілих з хімічними опіками обличчя та кінцівок, які були спричинені вибухами хімічних речовин у приміщені фірми, вибухом газу у котельні та пожежею на місцевій швейній фабриці. 

Працівниками бригад екстреної медичної допомоги Самбірської підстанції була надана екстрена медична допомога «потерпілим» у відповідності до протоколів, проведена  евакуація та шпиталізація у відповідні заклади охорони здоров’я та повідомлено  про «екстрений випадок» у диспетчерську центру медицини катастроф. Аналогічні навчання проводились м. Сколе, де за легендою виникла пожежа у народному домі «Бескид». Бригада Сколівської підстанції екстреної медичної допомоги, використовуючи обладнання та оснащення нових санітарних автомобілів, надавала кваліфіковану допомогу «постраждалим».

На чотири виклики з приводу «виникнення пожеж» на місцевих об’єктах (текстильна фабрика, РЕМ, місцева котельня) виїжджали бригади Сокальської підстанції екстреної медичної допомоги. Бригади у складі фельдшера та водія надавали медичну допомогу  особам у «невідкладному стані», повідомляли про всіх «потерпілих» у Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та проводили евакуацію потерпілих, транспортували їх лікувальні заклади.

До  навчань також залучались і бригади інших структурних підрозділів Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Такі навчання особливо актуальні у теперішній час, метою яких є злагоджена та  скоординована робота всіх рятувальних служб області».

dailylviv.com

До теми

23:13 24 травня 2022 р.

росіяни наступають на Луганщині по всіх напрямках одночасно: шалена кількість бійців і техніки, - Гайдай

росіяни наступають на Луганщині по всіх напрямках одночасно. рашисти стягнули в область шалену кількість бійців і техніки. На окупованих територіях орки тримають напоготові вертольоти та важку зброю.

Рубрика: Ситуації

19:25 24 травня 2022 р.

Перші добровольчі формування тергромад Львівщини, серед яких жінки, почали складати присягу

Перші добровольчі формування територіальних громад Львівщини почали складати присягу. Зокрема, сьогодні на вірність Україні та її народу присягнули бійці добровольчого формування №2 Ходорівської ТР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу