На Львівщині тривають навчання з цивільної оборони

14:20 6 березня 2015 р.


Фото: hromadske.ua

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, в нашій області відбулися навчання з цивільної оборони, де брали участь рятувальні служби та бригади екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На Львівщині у лютому проводились навчання з цивільної оборони, де брали участь рятувальні служби  та бригади екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це повідомили сьогодні, 6 березня, «Щоденному Львову», в прес-службі облдержадміністрації, конкретизуючи:

«Зокрема, такі навчання відбулись у м. Добротворі Кам’янко-Буського району, де за умовами заходу відпрацьовувались спільні дії рятувальних служб при ліквідації пожежі у Добротвірській міській лікарні. Бригада екстреної медичної допомоги пункту Добротвір» відпрацьовувала «надання» допомоги потерпілому з термічними опіками.

Тричі до навчань з цивільної оборони залучались бригади Самбірської підстанції екстреної медичної допомоги. Бригадам довелось «рятувати» умовно потерпілих з хімічними опіками обличчя та кінцівок, які були спричинені вибухами хімічних речовин у приміщені фірми, вибухом газу у котельні та пожежею на місцевій швейній фабриці. 

Працівниками бригад екстреної медичної допомоги Самбірської підстанції була надана екстрена медична допомога «потерпілим» у відповідності до протоколів, проведена  евакуація та шпиталізація у відповідні заклади охорони здоров’я та повідомлено  про «екстрений випадок» у диспетчерську центру медицини катастроф. Аналогічні навчання проводились м. Сколе, де за легендою виникла пожежа у народному домі «Бескид». Бригада Сколівської підстанції екстреної медичної допомоги, використовуючи обладнання та оснащення нових санітарних автомобілів, надавала кваліфіковану допомогу «постраждалим».

На чотири виклики з приводу «виникнення пожеж» на місцевих об’єктах (текстильна фабрика, РЕМ, місцева котельня) виїжджали бригади Сокальської підстанції екстреної медичної допомоги. Бригади у складі фельдшера та водія надавали медичну допомогу  особам у «невідкладному стані», повідомляли про всіх «потерпілих» у Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та проводили евакуацію потерпілих, транспортували їх лікувальні заклади.

До  навчань також залучались і бригади інших структурних підрозділів Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Такі навчання особливо актуальні у теперішній час, метою яких є злагоджена та  скоординована робота всіх рятувальних служб області».

dailylviv.com

До теми

18:52 4 березня 2021 р.

Чернівчани можуть їхати до Києва потягами з Кам'янця-Подільського, Чорткова або Заліщиків

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупинено продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 березня 2021 р.

У Львові повідомили про замінування ЛОДА і СБУ

Повідомлення про замінування приміщень Львівської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України у Львівській області виявилось неправдивим.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу