На Львівщині триває відбір кандидатів у «Нові обличчя кордону»

12:05 14 січня 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

У Шегинях на Львівщині з 1 січня 2019 року анкетують бажаючих приєднатись до команди професіоналів у рамках проекту «Нове обличчя кордону».

Про це повідомили в понеділок, 14 січня, в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Проект направлений на реформування прикордонних підрозділів і вже кілька років успішно реалізовується у Державній прикордонній службі за сприяння представництва Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції в Україні. Зараз триває активна реєстрація кандидатів на поточний набір до прикордонних підрозділів».

«Загалом з початку року в Системі реєстрації анкет та автоматизованого тестування кандидатів зареєструвалось 450 осіб, з яких більше 70% – цивільна молодь. Подати анкету і дізнатися всю необхідну інформацію можна на сторінці проекту «newface.dpsu.gov.ua».  Анкетування завершується 25 січня цього року», – поінформували також у ДПСУ.

«Після реєстрації кожному учаснику проекту «Нове обличчя кордону» надійдуть «SMS»-запрошення із визначеним часом та місцем прибуття для подальшого проходження відбору. Електронні анкети кандидатів приймаються та обробляються автоматизованою електронною системою без жодного втручання представників Держприкордонслужби», – розповіли також у ДПСУ.

«Брати участь у відборі мають право військовослужбовці Держприкордонслужби на посади сержантського та офіцерського складу, а також цивільна молодь – на посади сержантського складу. Щасливчики, які пройдуть основний відбір, серед яких тестування та перевірка фізичної підготовки, опановуватимуть прикордонну справу на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України», – повідомили також у ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

16:42 23 жовтня 2021 р.

25 жовтня мобільні групи відзвітують про результати посилення контролю на Львівщині за пасажирськими перевезеннями

У понеділок, 25 жовтня, відбудеться брифінг щодо роботи спільних мобільних груп щодо посилення контролю у сфері пасажирських перевезень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу