На Львівщині триває підготовка батальйону ОМБ

17:28 9 липня 2016 р.

  • 0


Фото: mediarnbo.org

Українським військовим передають свій досвід інструктори зі США, Канади, Литви, Польщі та Великої Британії.

Речник Адміністрації Президента з питань АТОГ Андрій Лисенко оприлюднив сьогодні, 9 липня, на брифінгу такі новини з нав’язаної Україні Росією неоголошеної війни на Донбасі: «У Львівській області триває підготовка батальйону однієї з окремих механізованих бригад у рамках Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи. Іноземні інструктори зі США, Канади, Литви, Польщі та Великої Британії передають свій досвід українським військовослужбовцям. Тренування проводяться в умовах, максимально наближених до бойових. Іноземні інструктори облаштували процес навчання бойового підрозділу таким чином: спочатку індивідуальна підготовка, потім у складі відділення, взводу і роти. Підсумком кожного етапу є тактичні навчання з бойовою стрільбою».

Про це повідомили в сьогоднішніх «Зведених даних», опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України, де також опублікували фоторепортаж з навчань.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:20 2 червня 2020 р.

З 33-х країн світу українців повернуть спецрейсами. Перелік

Міністерство інфраструктури України анонсувало низку нових спеціальних рейсів в Україну з різних країн світу. До відновлення регулярних авіаційних пасажирських перевезень цими рейсами можуть скористатися українці, які зараз перебувають закордоном і хочуть повернутися додому.

Рубрика: Ситуації

00:03 2 червня 2020 р.

ЛКП «Лев» у Львові відновлює цілодобовий режим роботи

Перша комунальна ветеринарна клініка, що діє на базі Львівського комунального підприємства «Лев», повертається у цілодобовий режим роботи після введених карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу