На Львівщині триває бойове злагодження десантників | Новини Львова

На Львівщині триває бойове злагодження десантників

13:00 28 травня 2019 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

На загальновійськовому полігоні на Львівщині тривають заходи бойового злагодження підрозділів 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних Сил України.

Про це повідомили у вівторок, 28 травня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «В ході навально-бойових завдань, з особовим складом десантно-штурмових підрозділів були проведені бойові стрільби взводів в різних видах загальновійськового бою. Під час відпрацювання визначених завдань в наступі та обороні, воїни-десантники застосовували озброєння бойових машин та стрілецьку зброю.»

«Бойові стрільби взводів є основною та найбільш ефективною формою навчання підрозділів з тактичної підготовки, важливим етапом їх бойового злагодження, підвищення польової навченості та готовності до виконання бойових завдань у різних умовах обстановки», – зазначив командир десантно-штурмового підрозділу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:52 11 серпня 2020 р.

Прикордонники запустили чат-бота для тих, хто перетинає кордон

Опрацювавши десятки тисяч дзвінків на телефон служби «Довіра», фахівці у сфері комунікацій Держприкордонслужби виокремили найчастіші запитання та акумулювали відповіді на них у діалогових ланцюжках віртуального робота.

Рубрика: Ситуації

11:17 11 серпня 2020 р.

Великі черги на кордоні: Угорщина посилила контроль

Упродовж останніх днів на кордоні з Угорщиною фіксується певне накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України через пункти пропуску «Чоп (Тиса)» та «Лужанка».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу