На Львівщині навчаються контрдиверсійним заходам (відео)

17:10 30 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Учасники «Репід Трайдент – 2015» розпочали практичне відпрацювання дій.

Учасники українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент – 2015» перейшли від тренувань до практичного відпрацювання дій за сценарієм навчання. У час «Ч» основні сили – підрозділи бойового та логістичного  забезпечення одного з батальйонів бригади – здійснили тактичний марш у визначену зону відповідальності.

Після встановлення базового табору та взяття його під охорону, багатонаціональний батальйон приступив до стабілізаційних дій. У кожного підрозділу завдання окреме: хтось несе службу на блокпостах та спостережних пунктах, хтось здійснює патрулювання та конвоювання.

Зокрема, курсанти факультету Високомобільних десантних військ та військової розвідки «осідлали» ключові автошляхи у районі виконання завдань. Мета їх роботи – ретельна перевірка автотранспорту та контроль за пересуванням техніки. Найбільш підозрілі автомобілі та їх пасажири ретельно обстежуються.

Взвод військової поліції Збройних Сил США разом із українськими морськими піхотинцями на БТР-80 та бронеавтомобілях «ХАМВІ» здійснив супровід колони автобусів із тимчасово переміщеними особами. «Біженців», доправили до спеціально облаштованого табору, де ними зайнялись фахівці медичного забезпечення та представники гуманітарних місій.

У цей же час, бійці підрозділу Національної гвардії України проводили контрдиверсійні заходи на визначеній ділянці місцевості. Натомість курсанти 2-го курсу львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під командуванням молодшого сержанта Ігоря Колісника зайняли висоту під назвою «Церква».

На верхівці підвищення стоїть напіврозвалена споруда храму в якому піхотинці облаштували спостережний пункт. «Це найбільш вигідна позиція на цій ділянці місцевості, – коментує свої дії молодший командир. – Завдання мого підрозділу – не допустити прориву банд формування збоку населеного пункту, спостерігати за підступами та контролювати ділянку дороги поблизу. З цієї висоти видно краще. Підвищення забезпечує кут огляду на 360 градусів та майже півтора кілометри прямої видимості».

Після заняття позиції молодший командир визначив сектори спостереження та ведення вогню для кожного військовослужбовця. В його групі основний вогневий засіб ураження – кулемет РКК, для нього було обрано позицію за межами руїн церкви на найбільш небезпечному напрямку.

Позицію кулеметника замасковано. Про усі помічені деталі відразу здійснюється доповідь командиру підрозділу за допомогою радіозв’язку.

За діями підрозділів спостерігають офіцери-посередники, які фіксують правильність виконання завдань особовим складом. Про це повідомили сьогодні, 30 липня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2021 р.

У понеділок, 6 грудня, тролейбус № 25 не курсуватиме

У понеділок, 6 грудня, на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудуться урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України. У зв’язку з їх проведенням будуть перекриті вул. Героїв Майдану та вул. Стрийська (від вул. І. Франка до вул. Сахарова).Відтак будуть зміни у русі громадського транспорту.

Рубрика: Ситуації

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу