На Львівщині тренуються резервісти ЗСУ

13:10 22 лютого 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

На території Львівської області тривають збори з резервістами оперативного резерву другої черги загонів територіальної оборони.

У прес-службі міністерствоа оборони України повідомили сьогодні, 22 лютого: «Понад 120 резервістів оперативного резерву другої черги з районів області проходять плановий польовий вишкіл на Львівщині. Під час практичних занять резервісти удосконалюють свої навички з тактичної та вогневої підготовки і тактичної медицини».

Львівський обласний військовий комісар, полковник Олександр Тіщенко, зазначив: «Такі навчання цікаві усім учасникам, адже в якості інструкторів були запрошені не лише діючі військовослужбовці, а також і демобілізовані учасники АТО, які мають бойовий досвід. Ми активно співпрацюємо зі спортивно- стрілецькими клубами, клубом, який створили демобілізовані бійці десантно-штурмової бригади та громадською організацією «Союзом Ветеранів Десанту». Така співпраця значно покращила якість та ефективність даних навчань».

«Збори з резервістами оперативного резерву другої черги загонів територіальної оборони тривають на території Львівської області з лютого поточного року», – поінформували також у прес-службі міністерствоа оборони України та опублікували фоторепортаж зі Львівщини.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу