На Львівщині тестують кандидатів у «Нові обличчя кордону»

12:10 7 травня 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

У вівторок, 7 травня, розпочалося інспектування молодих, амбітних та вмотивованих людей, які виявили бажання стати новим обличчям нашої держави на кордоні

Про це повідомили у вівторок, 7 травня, в Держприкордонслужбі України, де також розповіли: «Відбір кандидатів проводиться в підрозділи Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», «Одеса-аеропорт», «Львів-аеропорт», «Дніпро», «Харків», «Пархоменкове» і «Римачі», «Рава-Руська» і «Шегині».

«Для кандидатів, які зареєструвались в проекті «Нове обличчя кордону» з 1 до 26 квітня 2019 року, сьогодні розпочато автоматизоване тестування, яке проходить у Києві, Луцьку, Львові, Одесі та Харкові та триватиме до 11 травня 2019 року. А для кандидатів, які зареєструвалися з 1 до 31 березня 2019 року та успішно пройшли етап тестування, перевірка рівня фізичної підготовки та кваліфікаційні співбесіди відбудуться у Києві з 13 по 15 травня 2019 року. Всього заявки на участь у проекті «Нове обличчя кордону» подали майже 650 кандидатів, 60% з яких – цивільна молодь. Загалом планується відібрати близько 450 осіб», – поінформували також у ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу