На Львівщині спрямували на зарплату бюджетникам 66,2 млн. гривень

13:04 14 грудня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Установи освіти нашої області профінансовано на суму 53,7 млн. гривень.

«З обласного бюджету, відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів, у повному обсязі спрямовано 98,9 млн. гривень», – запевнили сьогодні, 14 грудня, «Щоденний Львів», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, установи освіти профінансовано на суму 53,7 млн. гривень, охорони здоров’я – на суму 26,8 млн. гривень, соціального захисту та соціального забезпечення – на суму 7,4 млн. гривень, культури та мистецтва – на суму 2,8 млн. гривень, фізичної культури та спорту – на суму 1,5 млн. гривень, сільське господарство – на суму 3 млн. гривень, інвестиційні проекти – 0,6 млн. гривень, мікропроекти – 1,4 млн. гривень, інші видатки – на суму 0,6 млн. гривень.

Зі загального обсягу видатків на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 66,2 млн. гривень, стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 4,5 млн. гривень; пільгових пенсій працівникам будинків-інтернатів, щомісячних соціальних виплат дітям загиблих учасників АТО, одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області, сім’ям демобілізованих воїнів, які повертаються з АТО? та сім’ям, родичі яких загинули під час антитерористичної операції – 2,5 млн. гривень; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 7,6 млн. гривень, медикаментів – 1,4 млн. гривень, продуктів харчування – 3,5 млн. гривень, канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 2,6 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу