На Львівщині спрямували на ремонт доріг 81,3 млн. гривень

14:20 2 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На зарплату працівникам обласних бюджетних установ скеровано 25,4 млн. гривень.

"Упродовж тижня з обласного бюджету, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, було виділено 81,3 млн. гривень. Більшу половину цієї суми – 47,1 млн. гривеньнадійшло на фінансування робіт, пов’язаних з ремонтом доріг загального користування державного і місцевого значення», – повідомили сьогодні, 2 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, де також розповіли подробиці:

@На виплату заробітної  плати працівникам обласних бюджетних установ скеровано 25,4 млн. гривень, стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 1,2 млн. гривень, пільгових пенсій працівникам установ охорони здоров’я та будинків-інтернатів – 0,1 млн. гривень, щомісячних соціальних виплат дітям загиблих (померлих) учасників АТО, допомог демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО – 0,2 млн. гривень, оздоровлення та відпочинок дітей – 0,6 млн. гривень. Інші першочергові видатки профінансовано на 6,7 млн. гривень, з них на оплату продуктів харчування – 1,4 млн. гривень, комунальних послуг та енергоносіїв – 1,2 млн. гривень, придбання канцелярських та господарських товарів, надання послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 3,3 млн. гривень та проведення інших видатків – 0,8 млн. гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу