На Львівщині спрямували на ремонт доріг 81,3 млн. гривень

14:20 2 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На зарплату працівникам обласних бюджетних установ скеровано 25,4 млн. гривень.

"Упродовж тижня з обласного бюджету, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, було виділено 81,3 млн. гривень. Більшу половину цієї суми – 47,1 млн. гривеньнадійшло на фінансування робіт, пов’язаних з ремонтом доріг загального користування державного і місцевого значення», – повідомили сьогодні, 2 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, де також розповіли подробиці:

@На виплату заробітної  плати працівникам обласних бюджетних установ скеровано 25,4 млн. гривень, стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 1,2 млн. гривень, пільгових пенсій працівникам установ охорони здоров’я та будинків-інтернатів – 0,1 млн. гривень, щомісячних соціальних виплат дітям загиблих (померлих) учасників АТО, допомог демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО – 0,2 млн. гривень, оздоровлення та відпочинок дітей – 0,6 млн. гривень. Інші першочергові видатки профінансовано на 6,7 млн. гривень, з них на оплату продуктів харчування – 1,4 млн. гривень, комунальних послуг та енергоносіїв – 1,2 млн. гривень, придбання канцелярських та господарських товарів, надання послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 3,3 млн. гривень та проведення інших видатків – 0,8 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

19:17 3 березня 2021 р.

Два села на Львівщині отримали нову назву

Верховна Рада у середу, 3 березня, прийняла рішення про перейменування двох сіл у Львівській області. Зокрема, прийнято постанови про перейменування сіл Коросне та Борщів Львівського району.

Рубрика: Ситуації

16:50 3 березня 2021 р.

Завтра у трьох районах Львова не буде води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 630 мм, довжиною 290 п. м на вул. Володимира Великого, 2−4, завтра, 4 березня, з 09.00 год і до 21.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського, Галицького та Залізничного району.

Рубрика: Ситуації

16:38 3 березня 2021 р.

У Львові упав будівельний кран

Cьогодні близько 10.40 год. у Львові на вул. Личаківській (Личаківський район), на території однієї із компаній упав будівельний кран.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу