На Львівщині скоротять 20% податківців

15:44 14 грудня 2015 р.


Фото: 3222.ua

Начальник обласного управління Державної фіскальної служби України Ігор Кондро повідомив у понеділок: «У Львівській області підпадають під скорочення 433 працівники – 20 відсотків від загальної кількості податківців».

Начальник обласного управління Державної фіскальної служби України Ігор Кондро повідомив сьогодні, 14 грудня, під час наради у Львівській обласній державній адміністрації:

«Структура головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області після проведення реформи зазнає суттєвих змін. Насамперед передбачено значне скорочення територіальних органів ДФС. А також у Львівській області підпадають під скорочення 433 працівники – 20 відсотків від загальної кількості податківців.

Упродовж 2015 року, в ході реорганізації вже скорочено 65 посад. На сьогодні загальна чисельність працівників територіальних органів ДФС Львівської області становить 2167 осіб, 556 з них працюють в обласному апараті.  

Окрім цього, в області функціонують 18 державних податкових. У рамках проведення податкової реформи та оптимізації діяльності територіальних органів ДФС буде реорганізовано значну кількість державних податкових інспекцій завдяки укрупненню.

У Львівській області функціонуватимуть лише дев’ять об’єднаних державних податкових інспекцій. В адміністративних одиницях, де ліквідують державні податкові інспекції функціонуватимуть відділення відповідних ОДПІ, які забезпечать надання платникам всього спектру адміністративних послуг у повному обсязі.

Одним з ключових завдань ДФС у Львівській області є організація роботи Центрів обслуговування платників податків і надання в них якісних адміністративних послуг. У Львівській області працюють 24 центри обслуговування платників податків та п’ять" структурних підрозділів Акредитованого центру сертифікації ключів один з яких знаходиться у Львові».

dailylviv.com

До теми

12:17 26 жовтня 2020 р.

На Львівщині членкиня дільничної комісії втратила свідомість

25 жовтня близько 21.00 у селі Глухів Сокальского району представниці однієї з дільничних виборчих комісій Ользі Масловській стало погано під час підрахунку голосів і вона втратила свідомість.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу