На Львівщині розпочався польовий вихід курсантів Академії сухопутних військ

17:35 22 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Декілька сотень майбутніх офіцерів упродовж декількох тижнів вдосконалюватимуть отримані знання на практиці.

Днями у Міжнародному центр миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочався польовий вихід його курсантів.  Під час цього нього значну увагу приділяють вивченню засобів облаштування переправ і здійснення десантування через водні перешкоди.

У розпорядженні курсантів-інженерів є практично всі взірці інженерної техніки, що здатні виконати такі завдання. У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відточують свої знання й майбутні командири підрозділів механізованих і танкових військ.

Акцент у підготовці майбутніх офіцерів викладачі ставлять на розвиток їхніх командирських і лідерських якостей, наданню курсантам необхідних навичок із ухвалення правильних та ефективних рішень. Також графік практичних занять передбачає виконання різноманітних вправ стрільб зі стрілецької зброї і гранатометів, озброєння бойових машин, водіння танків, БМП та БТРів, відпрацювання низки нормативів із багатьох інших військових дисциплін.

Уперше виконують вправу навчальних стрільб із озброєння бойової машини піхоти БМП-2 курсанти, які навчаються за спеціальністю «Виховна робота». У майбутньому вони обійматимуть офіцерські посади по роботі з особовим складом.

Програма їхньої підготовки передбачає набуття навиків у форматі командира механізованого взводу. За час навчання курсанти цього фаху повинні досконало оволодіти усіма зразками стрілецької зброї і гранатометів, водити бойові машини, ефективно використовувати їхнє озброєння, повноцінно керувати механізованими підрозділами.

Польовий вихід для вихованців Академії сухопутних військ триватиме ще декілька тижнів. Про це повідомили сьогодні, 22 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:54 23 жовтня 2020 р.

На Львівщині 43-річний киянин на Фольксваген Туарег збив насмерть пішохода

Поліціянти затримали водія «Фольксвагена», який вчинив наїзд на чоловіка, котрий переходив дорогу пішохідним переходом. Від отриманих травм 64-річний львів’янин помер на місці ДТП.

Рубрика: Ситуації

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу