На Львівщині розпочався осінній призов

11:15 4 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: censor.net.ua

Осінній призов на строкову військову службу триватиме на Львівщині до 31 грудня.

Про це повідомили в п’ятницю, 4 жовтня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Юнаки служитимуть у Збройних Силах України, Національній Гвардії України, Державній прикордонній службі України та спеціальній службі транспорту. Вже наступного тижня відбудуться перші відправки до війська».

«Юнаки, які мають конкретні побажання, де хочуть проходити службу (десантно-штурмові війська, Президентський полк, Національна Гвардія України чи інші підрозділи) можуть звернутися до свого районного військового комісаріату. Призовники у випадку неотримання повістки зобов’язані прибути до районного військового комісаріату за місцем приписки у термін до 10 діб з моменту оголошення призову – до 10 жовтня. Опісля вони нестимуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Громадяни, які мають право на відстрочку, але не представили відповідних документів до військових комісаріатів, підлягають призову на строкову військову службу Солдатів строкової служби у зону проведення ООС не відправляють. За період своєї служби вони повністю опановують військову спеціальність та виконують завдання у військових частинах. На увесь період проходження служби за ними зберігається місце роботи та середньомісячна заробітна плата», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації