На Львівщині розпочався опалювальний сезон

12:15 29 жовтня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: biz.nv.ua

Заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.підписав розпорядження про початок опалювального сезону.

Про це повідомили у вівторок, 29 жовтня, у Львівській облдержадміністрації. Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук розповів: «Ситуація щодо запуску опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі – на контролі облдержадміністрації. Згідно з рішенням комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  ми напрацювали механізм на умовах співфінансування, де 50% коштів виділено з обласного резервного фонду і 50% - кошти місцевих бюджетів районного і міста Новий Розділ».

«Відтак, прийнято рішення надати поворотну фінансову допомогу місцевим бюджетам, щоб вони скерували підприємству «Гарант-Енерго М» для погашення заборгованості виплати заробітної плати і люди змогли працювати та запустити опалення. Станом на сьогодні, керівництво підприємства відкриває казначейський рахунок, щоб ці кошти змогли використати в найкоротший термін і запустити Новояворівську ТЕЦ», – поінформували також Назарій Романчук.

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА повідомив також: «Складною залишається ситуація у Новому Роздолі. Депутати Новороздільської міської ради саботують процес, зокрема на вчорашній сесії прийняли рішення повернути кошти, які ми їм скерували. Окрім того, рішенням сесії вони виділили кошти з резервного фонду і прийняли рішення сесії скерувати їх на обласний бюджет, що є протиправним. Міська рада готує вето на даний проект рішення, оскільки депутати не можуть скеровути кошти резервного фонду, бо це прерогатива міського голови. Тому звертаюсь до прокуратури з проханням перевірити законність дій».

Назарій Романчук також зазначив: «Сьогодні на сесії обласної ради приймуть рішення про поповнення резервного фонду на 14 мільйонів гривень, частину коштів на поворотній основі також скерують на погашення заборгованості заробітної плати. «На сьогодні залишається дві проблеми. По-перше, це погашення заборгованості заробітної плати, вихід людей на роботу і запуск системи. По-друге, знаходження консенсусу з «Укртрансгаз» на прокачку газу по їхніх магістральних трубопроводах».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:46 10 квітня 2020 р.

237 працівників обласної інфекційної лікарні у Львові отримають від міста по 10 тис грн допомоги

Місто фінансово допомагає медичним працівникам, які працюють в умовах пандемії. Так, 237 працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні отримають від міста матеріальну допомогу — по 10 тис грн. Відповідне рішення прийняв сьогодні виконавчий комітет Львова.

Рубрика: Ситуації

10:23 10 квітня 2020 р.

«Львівтеплоенерго» зігріває 13 бюджетних установ

Відповідно до розпорядження міського голови Львова з 8 квітня у Львові закінчено опалювальний сезон для населення, натомість у заклади охорони здоров’я опалення подається на підставі звернень.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові дозволили роботу ринку на вулиці Володимира Великого

237 працівників обласної інфекційної лікарні у Львові отримають від міста по 10 тис грн допомоги

Керівник регіональної ДПС хотів підкупити прокурора

Уряд допоможе деяким ФОПам-карантинникам одним прожитковим мінімумом

Будівельникам у Львові дозволили працювати на свіжому повітрі

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Правки до законопроєкту "Про медіа” №2693"

Рубрика: Політика

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу