На Львівщині розпочався опалювальний сезон

12:15 29 жовтня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: biz.nv.ua

Заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.підписав розпорядження про початок опалювального сезону.

Про це повідомили у вівторок, 29 жовтня, у Львівській облдержадміністрації. Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук розповів: «Ситуація щодо запуску опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі – на контролі облдержадміністрації. Згідно з рішенням комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  ми напрацювали механізм на умовах співфінансування, де 50% коштів виділено з обласного резервного фонду і 50% - кошти місцевих бюджетів районного і міста Новий Розділ».

«Відтак, прийнято рішення надати поворотну фінансову допомогу місцевим бюджетам, щоб вони скерували підприємству «Гарант-Енерго М» для погашення заборгованості виплати заробітної плати і люди змогли працювати та запустити опалення. Станом на сьогодні, керівництво підприємства відкриває казначейський рахунок, щоб ці кошти змогли використати в найкоротший термін і запустити Новояворівську ТЕЦ», – поінформували також Назарій Романчук.

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА повідомив також: «Складною залишається ситуація у Новому Роздолі. Депутати Новороздільської міської ради саботують процес, зокрема на вчорашній сесії прийняли рішення повернути кошти, які ми їм скерували. Окрім того, рішенням сесії вони виділили кошти з резервного фонду і прийняли рішення сесії скерувати їх на обласний бюджет, що є протиправним. Міська рада готує вето на даний проект рішення, оскільки депутати не можуть скеровути кошти резервного фонду, бо це прерогатива міського голови. Тому звертаюсь до прокуратури з проханням перевірити законність дій».

Назарій Романчук також зазначив: «Сьогодні на сесії обласної ради приймуть рішення про поповнення резервного фонду на 14 мільйонів гривень, частину коштів на поворотній основі також скерують на погашення заборгованості заробітної плати. «На сьогодні залишається дві проблеми. По-перше, це погашення заборгованості заробітної плати, вихід людей на роботу і запуск системи. По-друге, знаходження консенсусу з «Укртрансгаз» на прокачку газу по їхніх магістральних трубопроводах».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу