На Львівщині розпочався другий етап міжнародних військових навчань «Фіарлес Гардіан 2015»

18:52 16 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Національної гвардії України

На Яворівському полігоні тренуватимуться військовослужбовці Східного та Північного оперативно-територіальних об'єднань Національної гвардії України.

Сьогодні на Яворівському полігоні – перший день занять із військовослужбовцями Національної гвардії України, які беруть участь у  II етапі українсько-американських навчань «Фіарлес Гардіан – 2015». Головна мета навчань – вдосконалення рівня бойової та спеціальної підготовки військовослужбовців НГУ за стандартами НАТО.

У навчаннях беруть участь військовослужбовці Східного та Північного оперативно-територіальному об'єднанні. Бойовий дух особового складу піднесений, всі готові виконати поставлені задачі у навчанні на «відмінно».

Українсько-американські командно-штабні навчання «Fearless Guardian 2015» проходять із 20 квітня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗСУ (Яворівський полігон), у Львівській області. Гвардійці, які взяли участь у першому етапі навчань отримали чимало чимало нових знань та навичок.

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:27 25 травня 2020 р.

Рух транспорту на частині вул. Рудницького перекрито

Від сьогодні, 25 травня, і орієнтовно до 30 травня буде перекрито рух транспорту на частині вул. Рудницького, у зв’язку із проведенням робіт по заміні аварійної ділянки колектора.

Рубрика: Ситуації

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу