На Львівщині розпочався другий етап міжнародних військових навчань «Фіарлес Гардіан 2015»

18:52 16 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

На Яворівському полігоні тренуватимуться військовослужбовці Східного та Північного оперативно-територіальних об'єднань Національної гвардії України.

Сьогодні на Яворівському полігоні – перший день занять із військовослужбовцями Національної гвардії України, які беруть участь у  II етапі українсько-американських навчань «Фіарлес Гардіан – 2015». Головна мета навчань – вдосконалення рівня бойової та спеціальної підготовки військовослужбовців НГУ за стандартами НАТО.

У навчаннях беруть участь військовослужбовці Східного та Північного оперативно-територіальному об'єднанні. Бойовий дух особового складу піднесений, всі готові виконати поставлені задачі у навчанні на «відмінно».

Українсько-американські командно-штабні навчання «Fearless Guardian 2015» проходять із 20 квітня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗСУ (Яворівський полігон), у Львівській області. Гвардійці, які взяли участь у першому етапі навчань отримали чимало чимало нових знань та навичок.

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу