На Львівщині розпочався черговий етап підготовки підрозділів ЗСУ

10:00 4 червня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відкрили черговий етап підготовки підрозділів ЗСУ за програмою «Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна» («JMTG-U»), до якої входять військові інструктори ЗС США, Канади, Великої Британії, Данії, Литви й Польщі.

Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «З цієї нагоди на церемонію урочистого відкриття прибули перший заступник командувача Десантно-штурмових військ – генерал-майор Євген Мойсюк, начальник Національної академії сухопутних військ – генерал-лейтенант Павло Ткачук, інші високоповажні гості. Урочистості розпочали з виконання Державного Гімну України, та хвилини мовчання на честь загиблих військовослужбовців Збройних Сил України у боях з російськими окупантами».

Начальник «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» («JMTG-U»), підполковник ЗС США Роберт Трейсі, зазначив, що радий бути в Україні й брати участь у підготовці українського бойового підрозділу –  95 десантно-штурмової бригади», – поінформували також у міністерстві оборони України.

Роберт Трейсі підкреслив: «Ми усвідомлюємо важливість тренувань із українськими солдатами, адже події, що розгортаються на сході України, є справжньою боротьбою ЗС України за ті цінності, які поділяє увесь цивілізований світ. Ми тренуємось наполегливо і є надзвичайно відвертими щодо помилок під час навчання, оскільки знаємо: краще вчитись на власних помилках під час тренування, аніж на полі бою».

«Своєю чергою, військовослужбовці Збройних Сил України зазначили, що з нетерпінням чекають початку тренувань, які на їх думку мають стати важливим та корисним обміном досвіду між військовослужбовцями різних країн», – повідомили також у міністерстві оборони України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу