На Львівщині – міжнародні військові навчання «Світла лавина»

14:30 5 жовтня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині розпочалося багатонаціональне командно-штабне навчання зі залученням військ «Світла лавина».

Про це повідомили в п’ятницю, 5 жовтня, в прес-службі міністерства оборони України , де також розповіли: «Багатонаціональне командно-штабне навчання зі залученням військ «Світла лавина» відбувається в рамках розвитку міжнародного співробітництво Сухопутних військ Збройних Сил України зі збройними силами держав-членів НАТО. Тема цьогорічного багатонаціонального командно-штабного навчання із залученням військ – «Застосування багатонаціонального інженерного батальйону при ліквідації наслідків стихійного лиха в басейні річки Тиса на території України».

«У багатонаціональному командно-штабному навчанні зі залученням військ «Світла лавина» беруть участь інженерні та інженерно-технічні підрозділи України, Словаччини, Угорщини та Румунії. Багатонаціональний інженерний батальйон виконує навчальні завдання у взаємодії з підрозділами Державної служби надзвичайних ситуацій, Національної поліції та Національної гвардії України», – поінформували також у міністерстві.

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-полковник Сергій Попко, зазначив: «Практичні заходи в ході цих навчань, зосереджені на евакуації та недопущенні загибелі населення, вивозу державного та власного майна з районів стихійного лиха. Результатом навчань має стати удосконалення практичних навичок офіцерів штабу батальйону в організації і виконанні задач щодо надання допомоги населенню під час повені та ліквідації її наслідків. Переконаний, що спільне вирішення навчальних та бойових завдань з військовими підрозділами держав-членів НАТО є найбільш ефективним способом наближення наших Збройних Сил до стандартів НАТО, зміцнення дружби та партнерства між Україною та НАТО».

dailylviv.com

До теми

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу