На Львівщині розпочалися навчання морських піхотинців | Новини Львова

На Львівщині розпочалися навчання морських піхотинців

15:05 10 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки розпочалися під керівництвом інструкторів США батальйонно-тактичні навчання за участю підрозділу морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України.

Після заслуховування бойового наказу, прийняття рішень та віддання відповідних розпоряджень своїм підрозділам, було здійснено висування сил і засобів до визначеного місця дислокації військ, розгортання, зайняття позицій, оборона та підготовка до наступальних дій в бік противника. Батальйонно-тактичні навчання є досить важливими для підготовки підрозділів, оскільки відпрацьовуються операції та дії, необхідні для ведення ефективного бою.

Навчання морпіхів проводиться в максимально наближених до бойових умовах. Упродовж перших днів у ході тактичних маневрів морські піхотинці відпрацювали різного роду дії із забезпечення живучості військ, утримання зайнятих позицій та підготовку сил і засобів для подальшого наступу.

Зокрема, було відпрацьовано розвідку, спостереження, обладнання позицій, створення інженерних вибухових і невибухових загороджень, захисних укриттів, перекритих щілин, евакуацію з поля бою поранених та пошкодженої техніки. Морські піхотинці здійснили організацію та підвезення боєприпасів до позицій, налаштування та підтримку скритного зв’язку й передачі інформації між силами військ, пересування та маневри на техніці, протидесантні дії та відстеження повітряного простору з метою знешкодження можливої загрози з неба.

Командири крім виконання бойового наказу вдосконалюють навички реагування на нештатні та неочікувані ситуації, які виникають під час ведення бойових дій, наприклад, зустріч з цивільним населенням, яке висловлює невдоволення та перешкоджає діям військ. Триватимуть батальйонно-тактичні навчання до кінця поточного тижня.

Про це повідомили в понеділок, 10 грудня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж зі Львівщини.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:30 12 липня 2020 р.

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

Через спалахи коронавірусу в сусідніх країнах угорська влада запроваджує жорсткіші обмеження на кордонах з 15 липня. Громадянам України, яка потрапила до "червоного списку", у в'їзді до Угорщини буде відмовлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу