На Львівщині розпочалися міжнародні військові навчання

15:45 13 липня 2018 р.


Фото: hromadskeradio.org

Уперше на Яворівському полігоні тренуватиметься 54-та окрема механізована бригада, яка дислокується у Бахмуті.

Про це повідомило в п’ятницю, 13 липня, «Громадського радіо». За його інформацією, військові навчатимуться на Львівщині до середини вересня.

Зокрема, на Яворівський полігон для спільних навчань з іноземними інструкторами й військовими приїхала 54-та окрема механізована бригада. Вона вперше проходитиме навчання на Яворівському полігоні.

До середини вересня бійці тренуватимуться із військовими й інструкторами восьми країн – США, Канади, Польщі, Британії, Литви, Данії, Швеції і Норвегії. Спершу будуть індивідуальні заняття, на яких працюватимуть із кожним бійцем окремо, згодом усі разом відточуватимуть бої з умовними противниками.

Командир «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» Вільям Мерфі пояснив: «Навчання починається з підготовки кожного бійця окремо. Пізніше це переходить у підготовку взводу, роти і батальйону. Індивідуальні заняття потрібні, щоб згодом вже у складі батальйону бійці вміли протидіяти противнику як одне ціле. Ця підготовка відбувається за стандартами НАТО із застосуванням лазерної системи Майлс, яка показує скільки умовних втрат було під час бою».

54-та бригада була створена у 2014 році, більшість її бійців – добровольці з усієї країни. Підрозділ місяць тому повернувся із зони бойових дій для відновлення.

Начальник відділу бойової підготовки оперативного командування «Схід» Юрій Лакша розповів: «За чотири роки війни ця бригада зарекомендувала себе з найкращої сторони. Бригада всі чотири роки знаходилась на передовій в районі Дебальцево, Світлодарське. Вона має багатьох людей якими повинна пишатися: це і командування, і особовий склад».

Іноземні військові працюють й з іншими бригадами. Це відбувається ротаційно, тобто завершивши підготовку одного підрозділу беруться працювати з іншим.
Сьогодні на полігоні також присвоїли звання сержантів сорока американським військовим. Вони пройшли відповідні тритижневі курси на Яворівському полігоні. Ще декілька місяців тривала підготовка до навчань.

Вільям Мерфі запевнив: «Сержанти вчилися у день також залишалися й на нічні тренування. Основою курсів було вивчення тактик і орієнтування на місцевості. Це дуже важливо, бо сержанти і сержантсько-старшинський склад – основа армії. Якщо ми не підготуємо їх добре підготувати, то і вся армія добре не функціонуватиме».

Такі курси відбулися вже вдруге. Кажуть, їх запровадили для того, щоб бійці мали додаткову мотивацію приїжджати в Україну.

Про це повідомило «Громадське радіо».to

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу