На Львівщині розпочалися батальйонні тактичні навчання | Новини Львова

На Львівщині розпочалися батальйонні тактичні навчання

16:15 17 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: facebook.com/zaliznabrygada

У 24-й окремій механізованій бригаді ЗСУ імені короля Данила розпочався етап батальйонних тактичних навчань, в якому беруть участь резервісти оперативного резерву першої черги.

Про це повідомили в понеділок, 17 грудня, в прес-службі 24-ї бригади, де також опублікували фоторепортаж і розповіли: «Особливістю навчань є створення умов максимально наближених до реальної ситуації на сході України, яка вимагала від командирів швидкого прийняття рішень а від особового складу відповідних рішучих дій. Під час переміщення техніки зустрічались ворожі засідки, де особовий склад вступав в бій з противником, заміновані дороги та багато іншого, що впливало на пришвидшення маневреності та безкомпромісність дій. Навчання відбувались двохсторонньо, тож кожен командир підрозділу намагався якомога швидко та точно нанести вогневе ураження по цілям умовного противника.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації