На Львівщині розпочали ремонт автодороги «Мостиська-Борислав» | Новини Львова

На Львівщині розпочали ремонт автодороги «Мостиська-Борислав»

16:30 8 травня 2019 р.

  • 0


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

На Львівщині розпочалися роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-15 «Мостиська-Самбір-Борислав».

Про це повідомили в середу, 8 травня, в Службі автомобільних доріг у Львівській області, де також розповіли: «Ремонтні роботи дороги виконують у селі Нагірне. Автошлях «Мостиська-Самбір-Борислав» з’єднує три територіально-адміністративні райони – Мостиський, Самбірський та Дрогобицький та веде від міжнародної траси М-11 «Львів-Шегині» (кордон з Республікою Польща) до єдиного міста в світі (Борислав), яке розміщене на промисловому нафтогазовому та озокеритному родовищі з численними джерелами мінеральних і лікувальних вод».

«Відремонтована дорога дозволить збільшити кількість туристів у курортне містечко. Зараз дорожники виконують роботи з фрезерування існуючого дорожнього покриття та влаштування основи із щебенево-піщаної суміші. На ділянці виконання ремонтних робіт організовано реверсний рух автомобільного транспорту», – поінформували також у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 8 серпня 2020 р.

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Уряд України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і виїзду з неї

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу