На Львівщині розпочали перевірку безпеки нафтобаз (оновлено)

18:00 15 липня 2015 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Упродовж липня на теренах області перевірять 13 сховищ нафтопродуктів.

На Львівщині розпочали роботу з обстеження баз зберігання нафтопродуктів, розташованих на території області. Загалом упродовж липня перевірять 13 таких баз.

Перевірку проведуть за участі представників Львівської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, громадських організацій та інспекцій – техногенної безпеки, Державної екологічної інспекції, Державної санітарно-епідеміологічної служби України у Львівській області та Територіального управління Держгірпромнагляду. Під час обстеження основну увагу зосереджуватимуть на вивченні стану безпеки об’єктів з метою вжиття запобіжних заходів із недопущення виникнення надзвичайних ситуацій.

26 червня у Львівській ОДА створили ініціативну групу для перевірки роботи і діяльності нафтобаз, що розташовані на території Львівської області. Під час цієї наради також вирішили рекомендувати додатково облаштувати державні і приватні об’єкти зберігання, транспортування та реалізації нафтопродуктів приладами відеоспостереження та сигналізації, а також розглянути можливість проведення на ввірених об’єктах навчання щодо порядку дій у випадку виникнення на них надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру, та проявів терористичного характеру.

Як відомо,  8 червня на базі зберігання нафтопродуктів «БРСМ-Нафта» в селі Крячки Васильківського району Київської області сталась пожежа внаслідок загоряння нафтопродуктів. Про це повідомили сьогодні, 15 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

Натомість у прес-службі Львівського обласного управління ДСНС розповіли в середу:

«15 липня розпочалося обстеження місць зберігання, транспортування та реалізації нафтопродуктів, розташованих на території Львівської області. До участі в обстеженнях залучено фахівців Головного управління ДСНС України у Львівській області, Головного управління Держсанепідемслужби, Територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки, Державної екологічної інспекції у області, представників органів влади,  а також  Громадського формування «Рабів до раю не пускають», ГО «Автосотня» та ГО «Пріоритет-Права».

Такі огляди здійснюються в рамках виконання рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та на пропозицію Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, з ініціативи громадських організацій. Робоча група здійснюватиме такі огляди у період з 15 по 24 липня поточного року. Під час цих обстежень фахівці та представники громадськості ознайомляться з інфраструктурою об’єктів, порядком реагування на можливі надзвичайні ситуації, та нададуть керівникам нафтобаз рекомендації з виконання заходів, передбачених вимогами нормативних документів у частині, що стосується їх безпечного функціонування».

dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2021 р.

У понеділок, 6 грудня, тролейбус № 25 не курсуватиме

У понеділок, 6 грудня, на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудуться урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України. У зв’язку з їх проведенням будуть перекриті вул. Героїв Майдану та вул. Стрийська (від вул. І. Франка до вул. Сахарова).Відтак будуть зміни у русі громадського транспорту.

Рубрика: Ситуації

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу