На Львівщині розпочали перевірку безпеки нафтобаз (оновлено)

18:00 15 липня 2015 р.

  • 0
  • 1821


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Упродовж липня на теренах області перевірять 13 сховищ нафтопродуктів.

На Львівщині розпочали роботу з обстеження баз зберігання нафтопродуктів, розташованих на території області. Загалом упродовж липня перевірять 13 таких баз.

Перевірку проведуть за участі представників Львівської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, громадських організацій та інспекцій – техногенної безпеки, Державної екологічної інспекції, Державної санітарно-епідеміологічної служби України у Львівській області та Територіального управління Держгірпромнагляду. Під час обстеження основну увагу зосереджуватимуть на вивченні стану безпеки об’єктів з метою вжиття запобіжних заходів із недопущення виникнення надзвичайних ситуацій.

26 червня у Львівській ОДА створили ініціативну групу для перевірки роботи і діяльності нафтобаз, що розташовані на території Львівської області. Під час цієї наради також вирішили рекомендувати додатково облаштувати державні і приватні об’єкти зберігання, транспортування та реалізації нафтопродуктів приладами відеоспостереження та сигналізації, а також розглянути можливість проведення на ввірених об’єктах навчання щодо порядку дій у випадку виникнення на них надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру, та проявів терористичного характеру.

Як відомо,  8 червня на базі зберігання нафтопродуктів «БРСМ-Нафта» в селі Крячки Васильківського району Київської області сталась пожежа внаслідок загоряння нафтопродуктів. Про це повідомили сьогодні, 15 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

Натомість у прес-службі Львівського обласного управління ДСНС розповіли в середу:

«15 липня розпочалося обстеження місць зберігання, транспортування та реалізації нафтопродуктів, розташованих на території Львівської області. До участі в обстеженнях залучено фахівців Головного управління ДСНС України у Львівській області, Головного управління Держсанепідемслужби, Територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки, Державної екологічної інспекції у області, представників органів влади,  а також  Громадського формування «Рабів до раю не пускають», ГО «Автосотня» та ГО «Пріоритет-Права».

Такі огляди здійснюються в рамках виконання рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та на пропозицію Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, з ініціативи громадських організацій. Робоча група здійснюватиме такі огляди у період з 15 по 24 липня поточного року. Під час цих обстежень фахівці та представники громадськості ознайомляться з інфраструктурою об’єктів, порядком реагування на можливі надзвичайні ситуації, та нададуть керівникам нафтобаз рекомендації з виконання заходів, передбачених вимогами нормативних документів у частині, що стосується їх безпечного функціонування».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація ГО "Великий Львів"

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу