На Львівщині розпочалася підготовка призваних у ході другого етапу четвертої хвилі мобілізації, – Міноборони

18:30 11 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в середу в прес-службі Міністерства оборони, до військового містечка Навчального центру Міжнародного центру миротворчості і безпеки Академії Сухопутних військ на Львівщині, прибувають мобілізовані.

«На Львівщині розпочалася підготовка військовослужбовців, призваних в рамках другого етапу четвертої хвилі мобілізації», – повідомили сьогодні, 11 березня, в прес-службі Міністерства оборони України, конкретизуючи при цьому

«До військового містечка Навчального центру Міжнародного центру миротворчості і безпеки Академії Сухопутних військ, що на Львівщині, прибувають мобілізовані. Тут знаходиться пункт прийому особового складу.

На території Навчального центру мобілізовані чоловіки проходять процес оформлення документів та медогляд, після чого відбувається розподіл за напрямками навчання, з огляду на фах, який військовозобов’язаний здобув під час служби в армії, цивільну спеціальність та, звісно, побажання. Після цього мобілізовані отримують у речовій службі військові однострої: польовий костюм, утеплену куртку, рукавиці, шкарпетки, балаклаву, берці, рюкзак тощо. Згодом військовослужбовців відвозять у наметові містечка чи казарми, де вони житимуть та навчатимуться.

З першого ж дня в армії кожному військовику нараховується грошове забезпечення. Для цього оформляється та видається зарплатна картка. Чимало мобілізованих отримуватимуть дві зарплатні — в армії та на підприємстві, на якому вони працювали до мобілізації, адже згідно з законом, за мобілізованим зберігається робоче місце і виплачується середньомісячний заробіток впродовж року.

Процес прийому мобілізованих триватиме ще близько тижня. За цей час до навчального центру Академії сухопутних військ очікується прибуття ще декількох сотень відмобілізованих з усієї країни. А вже днями на об’єктах навчально-матеріальної бази військового вишу розпочнеться інтенсивна бойова підготовка захисників нашої Батьківщини.

Протягом місяця усі призвані за мобілізацією проходитимуть навчання за військово-обліковими спеціальностями, за якими вони проходили службу раніше, або освоюватимуть суміжний фах. Згодом їх скерують до військових частин Збройних Сил України».

dailylviv.com

До теми

19:04 5 березня 2021 р.

Розгортання двох тимчасових госпіталів: у Львові прийняли низку рішень для стримання стрімкого поширення Covid

У мерії відбулось засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому прийняли ряд рішень щодо унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу.

Рубрика: Ситуації

17:12 5 березня 2021 р.

Грядівська сільрада перед виборами роздала землі на десятки млн грн. Правоохоронці розслідують кому

Правоохоронці розслідують те, як і кому роздавали землю на території Грядівської сільради в минулі роки. Упродовж 2020 року Грядівська сільська рада роздала 62 гектари землі.

Рубрика: Ситуації

12:44 5 березня 2021 р.

Після випадку з контрабандою в українському посольстві змінять правила використання дипломатичного транспорту

Співробітників посольства України в Польщі, яких спіймали на контрабанді, вже звільнили. На сьогодні готуються певні зміни до правил використання дипломатичного транспорту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу