На Львівщині розпочалася підготовка призваних у ході другого етапу четвертої хвилі мобілізації, – Міноборони

18:30 11 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в середу в прес-службі Міністерства оборони, до військового містечка Навчального центру Міжнародного центру миротворчості і безпеки Академії Сухопутних військ на Львівщині, прибувають мобілізовані.

«На Львівщині розпочалася підготовка військовослужбовців, призваних в рамках другого етапу четвертої хвилі мобілізації», – повідомили сьогодні, 11 березня, в прес-службі Міністерства оборони України, конкретизуючи при цьому

«До військового містечка Навчального центру Міжнародного центру миротворчості і безпеки Академії Сухопутних військ, що на Львівщині, прибувають мобілізовані. Тут знаходиться пункт прийому особового складу.

На території Навчального центру мобілізовані чоловіки проходять процес оформлення документів та медогляд, після чого відбувається розподіл за напрямками навчання, з огляду на фах, який військовозобов’язаний здобув під час служби в армії, цивільну спеціальність та, звісно, побажання. Після цього мобілізовані отримують у речовій службі військові однострої: польовий костюм, утеплену куртку, рукавиці, шкарпетки, балаклаву, берці, рюкзак тощо. Згодом військовослужбовців відвозять у наметові містечка чи казарми, де вони житимуть та навчатимуться.

З першого ж дня в армії кожному військовику нараховується грошове забезпечення. Для цього оформляється та видається зарплатна картка. Чимало мобілізованих отримуватимуть дві зарплатні — в армії та на підприємстві, на якому вони працювали до мобілізації, адже згідно з законом, за мобілізованим зберігається робоче місце і виплачується середньомісячний заробіток впродовж року.

Процес прийому мобілізованих триватиме ще близько тижня. За цей час до навчального центру Академії сухопутних військ очікується прибуття ще декількох сотень відмобілізованих з усієї країни. А вже днями на об’єктах навчально-матеріальної бази військового вишу розпочнеться інтенсивна бойова підготовка захисників нашої Батьківщини.

Протягом місяця усі призвані за мобілізацією проходитимуть навчання за військово-обліковими спеціальностями, за якими вони проходили службу раніше, або освоюватимуть суміжний фах. Згодом їх скерують до військових частин Збройних Сил України».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу